Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. oktobris, 2013
Drukāt

Piedalies “Lauku Avīzes” video konkursā un laimē LG viedtālruni!

eslasu6

AS “Lauku Avīze” (LA) sadarbībā ar “LG Electronics Latvija” aprīlī un maijā rīko video sižetu konkursu “Es lasu!”. Konkursa dalībniekiem jāiesūta video sižeti, kuros viņi pastāsta, kāpēc lasa kādu no LA izdevumiem.

 

 

Labākie video tiks publicēti portālā www.la.lv, un portāla apmeklētāji varēs nobalsot par savu nedēļas favorītu, savukārt uzvarētājiem paredzētas balvas – trīs mobilie telefoni “LG Optimus L7 P700”, kā arī veicināšanas balvas interesantu sižetu autoriem no izdevniecības A/S “Lauku Avīze”.

Papildu informācija un konkursā uzvarējušie videosižeti, kam piešķirtas balvas, tiks publicēti laikrakstā “Latvijas Avīze” un portālā www.la.lv.

Video paraugu skati šeit:

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/LgGoxAvY-3A” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

{/source}

Skaties iesūtītos video un balso par saviem favorītiem!

rita_malina_200 ritvarsklavs_ozols

liuks1

Ar konkursa nolikumu un darbu iesūtīšanas nosacījumiem iespējams iepazīties šeit.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+