×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. maijs, 2013
Drukāt

Pirmajā vietā mašīna


Foto - Kristiāns BērentsFoto - Kristiāns Bērents

– Es vairāk kopju savu mašīnu nekā sevi, – atzīst astoņpadsmitgadīgais autosportists RALFS SIRMACIS. Automašīnas vadīšanu viņš apguva jau septiņu gadu vecumā. Lai aizsniegtu stūri, toreiz nācās sēdēt uz spilvenu kaudzes. Ar autosportu Ralfs sāka nodarboties, kad sasniedza trīspadsmit gadus, bet rallijos startē kopš sešpadsmit gadu vecuma.

 

Pirmos uzvaras laurus plūca 2008. gadā, kļūdams par Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionu. Nākamajā gadā Ralfs ieguva Latvijas čempiona titulu autokrosā, kā arī kļuva par Latvijas supersprinta kausa ieguvēju. Bet pagājušajā gadā uzvarēja Latvijas rallijsprinta čempionātā, kļūdams par gados jaunāko uzvarētāju. Gluži visa dzīve Ralfam gan nepaiet stūrējot un gāzējot. Viņš mācās Rīgas Tehniskajā koledžā, ir topošais automehāniķis. Nesen viņš kopā ar draugu izveidoja savu uzņēmumu, autoservisu “Lasi auto”. Vislabprātāk Ralfs ļaujas ātrumam, kad aizbrauc ciemos pie omes uz Lejasciemu. Vienīgi pagasta iedzīvotāji nav sajūsmā par Ralfa mašīnas skaļo rēkoņu. Bet nekas, kad viņš kļūs par pasaules čempionu autosportā, tad novadnieki varēs ar Ralfa sasniegumiem lepoties. Ikdienā jaunais sportists apģērbam lielu nozīmi nepiešķir. Uz skolu dodas savās iecienītajās džinsa biksēs un džemperī vai kreklā. Ja iet izklaidēties uz klubiņu, tad gan rūpīgāk pārdomā, kā ģērbties, piemēram, izvēlas kreklu ar vestīti. Iepirkties Ralfs vislabprātāk dodas ar draudzeni Diānu, bet, ja viņas nav līdzās, tad noskatīto apģērbu veikalā nofotografē un aizsūta bildi draudzenei, lai uzzinātu viņas viedokli. Uzvalku Ralfs pagaidām uzvilcis tikai trīs reizes dzīvē – sākot skolas gaitas, beidzot pamatskolu un piedaloties autosporta gada apbalvošanas ceremonijā.

Mīļas lietas

Krustiņš ar sirds pusīti. Sudraba krustiņš ir dāvana no omes Leontijas, kuru viņa pasniedza mazdēlam, kad viņš sāka nodarboties ar autosportu. Ralfam kaklā ir kulons ar vienu sirds pusīti, bet otra puse ir draudzenei Diānai.

Medaljoni. Šos medaljonus Ralfam sarūpēja omes māsīca, kas dzīvo Latgalē. Viņa ir ticīgs cilvēks un apgalvo, ka reiz pļavā redzējusi Svēto Mariju. Šie medaljoni ir svētīti un sargā nēsātāju no dažādām likstām.

Mašīnīte. Kad Ralfs bija mazs, viņš negāja ārā no veikala, kamēr vecāki nenopirka kādu mašīnīti. Laika gaitā Ralfs tika pie kādām divsimt mašīnām. Šī mašīna slavena ar to, ka ar šādu modeli brauc deviņkārtējais pasaules čempions Sebastians Lēbs. Mašīna Ralfam allaž stāv acu priekšā, jo viņa mērķi nav mazāki kā Sebastianam.

Mobilais tālrunis. Tā ir lieta, bez kuras Ralfs nevar iztikt, jo nemitīgi gribas čatot ar draugiem, apmainīties smieklīgām bildītēm, tāpat arī palasīt jaunākās ziņas. Vecāki gan aizrādot, ka viņš pārlieku aizrāvies ar tālruņa spaidīšanu. 
StilsDet1_Cropped

***

Īpašs stāsts par kaķi. Ralfs kopš bērnības vēlējies kaķi, bet vecāki šo prieku liedza, jo puisis sirga ar alerģisko astmu. Taču pērn ap šo laiku Ralfs nolēma, ka ir gana pieaudzis un var atļauties vecākiem parādīt savu raksturu. Interneta sludinājumā viņš ieraudzīju parastu bezšķirnes melnbaltu kaķēnu un kopā ar Diānu devās tam pakaļ uz pilsētas nomali. Tētis gan prognozējis, ka mamma jauno iemītnieku Evo izmetīs aiz čupra laukā, tomēr tā nenotika. Mamma tikai drusku padusmojusies.

 

 

 

 

 

 

Akcenti

Stils1_CroppedRalfam patīk sportiski jauneklīgs stils, tālab arī stiliste viņam izvēlējās šādu apģērbu. Rūtainais, sportiskais kokvilnas krekls interesants ar to, ka sašūts kopā ar apakšējo pelēko krekliņu. Ralfs pārliecinājās, ka žakete arī var būt ērts apģērbs – īpaši, ja tā darināta no pakļāvīgās trikotāžas. Jauniešiem nav jābaidās no krāsainības, un tāpēc Ralfam tika piedāvātas citrondzeltenas bikses.

Ieteikumi

Tā kā Ralfam ir brūnas acis un tumsnējs sejas tonis, stiliste ieteica “draudzēties” ar košām krāsām – zilu, dzeltenu, tirkīzzilu. Ralfam piestāv šauras džinsa bikses, polo krekliņi un trikotāžas žaketes.

Ieguvumi

Ralfs: – Manā drēbju skapī rodamas bikses tikai zilā krāsā, bet tagad pārliecinājos, ka tās var būt arī citās krāsās un neizskatās nemaz slikti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friziere Katrīna Klēvere, tālr. 26351296, 67333350, salons “Double sun”, Antonijas iela 12, Rīga

Stiliste Kristīne Rāmule

Fotogrāfs Kristians Bērents (studija “Akcents”)

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+