Horoskopi un mistika

Planētas ietekmē raksturu, bet likteni nosaka zvaigznes. Kuras tās ir?0

Foto – Fotolia.com

Zvaigžņu enerģija ietekmē cilvēku gaitas


Vērojot cilvēkus, dažkārt rodas jautājums “Vai ir kaut kas tāds, ko mēs nevaram mainīt savā liktenī vai raksturā?” Izrādās, ka ir. Astroloģijā vairāk pieņemts tulkot planētu enerģiju ietekmi uz cilvēka zemapziņu, tomēr bez planētām mūs ietekmē arī zvaigznāji un to spilgtākās zvaigznes. Planētu enerģija ietekmē cilvēka raksturu, bet zvaigznes ietekmē likteni. Saule cauri vienam zodiaka grādam iziet vienas diennakts laikā. Zvaigznes enerģija darbojas tikai tai brīdī, kad ir izveidojies stars, tāpēc vienā dienā dzimušajiem var būt atšķirīgi likteņi. Esam dzirdējuši teicienu: “Tu biji īstajā vietā, īstajā brīdī, tāpēc ar tevi tā notika”, vai otrādi. Tas atkarīgs no tā, uz kuras zvaigznes stara mēs atradāmies.

Ja gribam zināt precīzu laiku, kad darbojas konkrētās zvaigznes enerģija,  ieteicams griezties pie astrologa. Ieskatam un izpratnei piedāvāju nedaudz iepazīties ar informāciju par to, caur kuriem grādiem horoskopā un kuros datumos izpaužas konkrētās zvaigznes enerģija. Katru gadu aptuveni vienā un tajā pašā laikā izpaužas zvaigžņu enerģijas ietekme un tā ir jūtama (taču tikai jūtama) to cilvēku horoskopā, kuri dzimuši šajos datumos, taču, protams, tā nav fatāla. Kā piemērus minēšu tikai spēcīgāko zvaigžņu ietekmi.

Šīs ir tikai dažas no zvaigznēm, kas ietekmē mūsu likteni. Zvaigžņu enerģija izpaužas vairākos līmeņos, tāpēc tā, kas ir smaga materiālajā pasaulē, var dot daudz patīkama garīgajā līmenī. Zvaigžņu enerģija dod tikai impulsu, kā tā izpaudīsies cilvēka dzīvē, ir atkarīga arī no citiem faktoriem – audzināšanas, kādā vidē cilvēks dzīvo un no tā, cik spēcīgs ir viņa gribasspēks. Katram cilvēkam ir dota izvēle vai nu pakļauties zvaigžņu enerģijai, vai arī kontrolēt tās ietekmi savā dzīvē.

Katru gadu zvaigžņu enerģijas ietekmes laiki nedaudz atšķiras, jo tie ir saistīti ar procesiem visumā, nevis kalendāru, kuru lietojam.

Mežāža zodiaka zīmē


7° Kaus Borealis – Latvijā šīs zvaigznes enerģija jūtama 28. decembrī. Palīdz garīgai attīstībai. Veido taisnīguma izpratni un paaugstina godprātību. Laba diena juridisko jautājumu kārtošanai.

14° Ascella – 4. janvāris Cilvēkam nonākot kritiskās situācijās, šī zvaigzne dod milzu enerģiju, lai pārvarētu jebkurus šķēršļus. Palīdz attīstīties intuīcijai, telepātijai, gaišredzībai un paredzēšanas spējām.

16° Vega – 5. un 6. janvāris Dod veiksmi it visā, ko dara. Tomēr nedrīkst lielīties un pieķerties lietām, tad veiksme novēršas un panākumi pārvēršas neveiksmēs.

20° Deneb Okab – 9. un 10. janvāris Šīs zvaigznes enerģija palīdz zinātniekiem, rakstniekiem, māksliniekiem, mūziķiem un citām radošām personām radīt mākslas darbus, kas tiek atzīti un
ir pieprasīti. Diena labvēlīga radošajām aktivitātēm un kultūras pasākumu organizēšanai.

27° Terebellum – 16. janvāris Šīs zvaigznes enerģija rada spriedzi, tāpēc šajā dienā ieteicams izvairīties no svarīgu jautājumu risināšanas. Nav ieteicams rīkot pasākumus, slēgt līgumus vai pieņemt svarīgus lēmumus.

Ūdensvīra zodiaka zīmē


1° Albireo – 20. janvāris Cilvēkiem šī enerģija dod spēku dzīvot. Šodienai tā rada arī kārtību un nosvērtību. Labvēlīga diena līgumu slēgšanai un ilglaicīgu projektu uzsākšanai.

05° Dabix – 23. un 24. janvāris Atbild par slepenām zināšanām, kas dod varu un valdīšanu pasaulē. Labvēlīga diena noslēptu mantu un zināšanu meklēšanai. Šo dienu var izmantot arī neskaidru jautājumu risināšanai.

18° Sualokin – 6. februāris Cilvēki, kuriem piemīt šīs zvaigznes enerģija, bauda gara brīvību. Viņu domām piemīt spēks, un ir sajūta, ka augstāki spēki viņus vada un sargā.  Laba diena jaunu projektu uzsākšanai, līgumu slēgšanai un darījumiem. 24° Šeddi – 12. februāris Zvaigzne dod smagu enerģiju. Var gadīties, ka jāizdara izvēle, kuras rezultātā, lai iegūtu, nākas kaut ko atdot, upurēt vai zaudēt. Šajā dienā labāk neko jaunu neuzsākt.

Zivju zodiaka zīmē


4° Fomalgaut – 22. un 23. februāris Dod labu vietas un laika sajūtu. Ar nelielu piepūli var sasniegt labus rezultātus. Diena labvēlīga savu ieceru realizēšanai.

10° Skat – atbilst Jupitera un Saules enerģijai. (26.02. plkst. 20:17–28.02. plkst.2 0:00) Dod cilvēkam patstāvību. Cilvēkam nav nepieciešams citu atbalsts vai palīdzība, jo to, ko viņš vēlas, viņš sagādā sev pats. Šajā dienā uzsāktais dos stabilitātes sajūtu.

16° Ahernar – 5. un 6. marts Viena no sakrālajām zvaigznēm, kas pārstāv eņģeļu hierarhiju. Cilvēks saņem palīdzību, kad tā ir nepieciešama. Tiem, kas vēlas darīt citiem sliktu, pašiem nākas izdzīvot to, ko vēlējuši citiem. Šajā dienā var lūgt augstāko spēku palīdzību.

24° Markab – 14. marts Veiksmīgas sadarbības un laimīgas laulības zvaigzne. Palīdz jebkurai sadarbībai.

Auna zodiaka zīmē


2°(1°–2°) Deneb Kaitos – 21. un 22. marts Grauj, iznīcina, rada šķēršļus. Var gadīties piedzīvot sagrāves, zaudējumus un šķēršļus. Vai arī pats cilvēks var kļūt par tādu, kas sagādā ciešanas un zaudējumus citiem. Šajā laikā nav ieteicams pieņemt svarīgus lēmumus vai uzsākt ko jaunu.

10° Algenib – 29. marts Dod stingru raksturu, cīnītāja garu, alkas pēc zināšanām. Prasmi būt par autoritāti citiem. Šajā dienā var paveikt ko svarīgu savā labā, ja līdz šim tam bija pietrūcis drosmes un pārliecības. Izprast lietas, kas ilgu laiku nedeva mieru, pierādīt savu taisnību.

13° Alderamin – 2. aprīlis Ļoti laba enerģija. Vairo garīgo spēku, palīdz radošo un garīgo profesiju cilvēkiem. Iniciāciju laiks. Vieš uzticību un simpātijas. Veicina sadarbību. Daudzi caur meditāciju var saņemt atklāsmes.

15° Alferac – 3. un 4. aprīlis Enerģija saistīta ar lieliem svētkiem, pēkšņiem notikumiem. Cilvēkam piešķir mērķtiecību un spēju vēlamo panākt ar saviem spēkiem, kļūt par jauna ceļa gājēju, kas neapstājas pie sasniegtā. Šis laiks piemērots pasākumu organizēšanai, kur vēlamies cilvēkiem palīdzēt vai pateikties. Var uzsākt jaunus projektus un doties ceļojumā.

28° Alfarg – 16. aprīlis Viena no graujošākajām enerģijām. Rada noslieci uz krāpšanu, vardarbību, nogalināšanu, zādzībām un anarhiju. Vairo interesi par okultismu un maģiju. Šajā laikā jābūt piesardzīgam un jāizvairās no masu pasākumu organizēšanas un apmeklēšanas.

Vērša zodiaka zīmē


2° Mira – 22. aprīlis Rada cilvēkos vēlmi izrādīties, tēlot tos, kas patiesībā nav, vēlmi dzīvot uz citu rēķina, citu nopelnus piesavināties sev. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, veikt darba vai darījumu pārrunas, jo teiktais var neatbilst patiesībai.

14° Almak – 4. un 5. maijs Veido atpazīstamību, spēju ietekmēt lielas ļaužu masas, prasmi būt patstāvīgam un materiāli nodrošinātam. Labvēlīga diena, lai tiktu pamanīti, sadzirdēti un uzklausīti.

21° Botein – 11. maijs Šīs zvaigznes enerģija dod spēju sajust enerģijas, pazīt augus, saprasties ar dzīvniekiem. Daudzi no šajā dienā dzimušajiem cilvēkiem ir askēti, dziednieki, zintnieki un vārdotāji. Šajā dienā ir spēcīga intuīcija, tāpēc jāpievērš uzmanība zīmēm un domām.

21° Zaurak – 14. un 15. maijs Skopuļu un krājēju zvaigzne. Šī enerģija rada piezemētību un materiālu ieinteresētību, cilvēkus, kas nepazīst kauna un vainas sajūtu. Jāuzmanās no šantāžas un krāpniekiem. Jāizvairās no jebkādiem darījumiem.

Dvīņu zodiaka zīmē


10° Aldebaran – 30. maijs Pakļaušanās ļaunumam. Rada agresiju, vēlmi nodarīt citiem sāpes, pakļaut sev citus cilvēkus izjust varu pār citiem. Jāsargās no vardarbības, jākontrolē savas emocijas un uzvedība.

18° Rigel – 7. un 8. jūnijs Cilvēks ar šādu enerģiju dzimšanas horoskopā bauda atzinību, publisku novērtējumu, bagātību. Citi cilvēki viņu atbalstīs, viņam palīdzēs un sekos viņa idejām. Lielo garīgo skolotāju aizbildniecība. Laba diena jaunu lietu uzsākšanai, ideju realizēšanai un palīdzības lūgšanai.

25° Alheka – 16. jūnijs Dod drosmi, bezbailību, vēlmi riskēt un eksperimentēt. Cilvēkam ir svarīgs materiālais nodrošinājums un komforts. Daudzi izvēlas dzīvot vieni. Diena labvēlīga tiem, kam patīk riskēt.

Vēža zodiaka zīmē


6° Kalks – 26. jūnijs Apvelta cilvēku ar šarmu un pievilcību. Viņi ir autoritātes, kam citi labprāt pakļaujas. Dienas enerģija spēj radīt apkārtējos uzticēšanos un vēlmi pakalpot.

10° Alhena – 30. jūnijs un 1. jūlijs Atbild par noturīgām attiecībām un vēlmi pēc stabilas un laimīgas ģimenes. Šie cilvēki bieži ir ģimenes vai arī radošā kolektīva sirds. Daudzi realizējas mākslas jomās. Diena ir labvēlīga dažādu līgumu noslēgšanai.

15° S+riuss – 5. un 6. jūlijs Saukta arī par karalisko zvaigzni, jo tās enerģija dod cilvēkam atpazīstamību, bagātību un teikšanu sabiedrībā. Sliktos aspektos var izpausties kā agresija un vēlme dominēt pār citiem. Labvēlīgs laiks, lai parūpētos par savu materiālo labklājību.

24° Polluks – 15. un 16. jūlijs Polluks tiek saukts par nemirstīgo, kurš, sastopoties ar šķēršļiem, pārdzimst un pārmainās, ar katru reizi iegūstot arvien lielāku spēku un teikšanu. Dod spēju pārvarēt jebkurus šķēršļus. Palīdz magiem un gaišreģiem.

Lauvas zodiaka zīmē


8° Accellus Borealis – 30. jūlijs Bieži šīs zvaigznes klātbūtne dzimšanas brīdī ir veiksmīgiem juristiem, ceļotājiem un žurnālistiem. Rada drosmi un bezbailību. Palīdz izzināt pasauli un patiesību, kā arī cīnīties par taisnību.

14° Kohab – 5. augusts Labvēlīga ceļotājiem un tiem, kam nākas dzīvi pavadīt prom no dzimtenes. Palīdz ātri uztvert un izprast informāciju, kā arī pielāgoties apstākļiem. Panākumi un atzinība svešumā.

16° Dubhe – 7. un 8. augusts Laimes zvaigzne. Piedzimt šīs zvaigznes enerģijas ietekmē nozīmē piedzimt “laimes krekliņā”. Veiksies it visā, ko darīsiet. Var lūgt palīdzību un atbalstu.

Jaunavas zodiaka zīmē


1° Regul (“Lauvas sirds”) – 22. un 23. augusts Karaliskā zvaigzne. Dod spēku, varu, cieņu un popularitāti jau no bērnības. Cilvēki ar šo enerģiju ir par sevi pārliecināti, mērķtiecīgi un zina, ko grib sasniegt. Laba diena jaunu lietu uzsākšanai.

22° Denebola – 13. un 14. septembris Neparedzamu notikumu zvaigzne. Bieži tas, kas labi sākas, var slikti beigties un otrādi. 28° Zavijava – 21. septembris Zvaigzne tiek saukta arī par visu uzņēmēju un ražotāju aizstāvi. Palīdz veiksmīgam biznesam, darījumiem ar nekustamo īpašumu, attīstībai un materiālās stabilitātes iegūšanai un nodrošināšanai.

Svaru zodiaka zīmē


6° Zaniah – 28. septembris Veido estētiskās jūtas, skaistuma izpratni un labu gaumes sajūtu. Piešķir šarmu un valdzinājumu. Cilvēkiem ar šo enerģiju piemīt izteikta kārtības mīlestība, kas citiem var šķist apgrūtinoši. Diena piemērota prezentācijām, reklāmām un skatēm.

11° Vindemiatriks – 3. oktobris Piešķir cilvēkam darboties prieku un čaklumu. Ir viegli iežēlināms, tāpēc dzīvē apkārt ir daudz tādu cilvēku, kuriem patīk viņus izmantot. Prot labi pelnīt, bet nopelnīto tērē citi. Šajā dienā nav ieteicams parakstīt līgumus , veikt darījumus un pirkumus.

14° Algorab – 6. un 7. oktobris Šīs zvaigznes enerģija padara dzīves apstākļus smagus un pazemojošus. Cilvēkiem ar šādu enerģiju  bieži nākas būt izstumtiem no sabiedrības, dzīvot nabadzībā un no tā, ko citi viņiem atvēl. Atturēties no jebkura veida darījumiem.

24° Spika – 16. oktobris Šīs zvaigznes enerģija dod stabilitāti, labklājību un garu mūžu. Šie cilvēki gandrīz vienmēr ir pareizajā vietā un pareizajā laikā. Materiālo labklājību bieži iegūst mantojumu ceļā. Diena labvēlīga darījumiem, līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

25° Arktur – 17. un 18. oktobris Saukta arī par lāču ganu. Dod cilvēkam drosmi, spēku, gudrību un izturību, lai sasniegtu mērķi. Nedrīkst šaubīties un baidīties, tad bieži tas, no kā visvairāk baidās, arī notiek.

Skorpiona zodiaka zīmē


13° Akrusk – 5. novembris Cilvēkiem ar šo enerģiju piemīt liela dzīves gudrība, kas ļauj atrisināt jebkuru radušos situāciju. Savtīgos nolūkos izmantota enerģija padara cilvēku par ākstu un klaunu sabiedrībā. Dienai piemīt enerģija, kas palīdz iegūt apskaidrību un izprast Visuma likumus.

16° Zuben Elgenubi – 7. un 8. novembris Cilvēkiem ar šo enerģiju piemīt gara spēks, kas apkārtējos rada cieņu, uzticēšanos un paklausību. Viņiem bieži veicas loterijās un spēlēs. Dienai ir spēcīga, pozitīva enerģija, kas ļauj panākt uzvaru bez cīņas.

23° Unuk Elhaija – 14. novembris Smaga enerģija, kas var salauzt cilvēka raksturu un dzīvi, padarot to atkarīgu no citiem un dažādām atkarībām. Dažkārt pats sāk interesēties un nodarboties ar melno maģiju. Šajā dienā neko neuzsākt!

30° Toliman – 22. novembris Dod lielu dzīves spēku un ticību uzvarai. Ar brīnumainu vieglumu cilvēki, kam piemīt šī enerģija, panāk sev vēlamo rezultātu un uzvar jebkuros strīdos. Toties tie, kuri grib dzīvot uz citu rēķina, tiek atmaskoti un sodīti. Negodīgas rīcības rezultātā var nonākt cietumā. Diena labvēlīga dažādu jautājumu risināšanai.

Strēlnieka zodiaka zīmē


4° Akrab – 26. novembris Piešķir cilvēkam indīgumu, nekaunību un visatļautības sajūtu. Cilvēki ar šādu enerģiju neciena citu vajadzības, tenko un jaucas citu dzīvē. Bieži vien bez citu palīdzības nav spējīgi patstāvīgi dzīvot. Šajā dienā jāizvairās no komunikācijas ar augstprātīgiem un agresīvi noskaņotiem cilvēkiem.

17° Ras Algeti – 8. decembris Šīs zvaigznes enerģija ļauj cilvēkam priecāties par dzīvi un baudīt tās priekšrocības. Jāraugās, lai nerodas augstprātība un lepnība.

23° Ras Alhag – 14. un 15. decembris Šīs zvaigznes enerģija palīdz dziedināt un rast pareizos risinājumus dzīvē. Tomēr cilvēks lielāko dzīves daļu velta citiem. Pašam cilvēkam var būt grūtības izveidot ilgstošas ģimeniskas attiecības, jo partneri rada ciešanas. Diena laba, lai palīdzētu citiem un nodarbotos ar mecenātismu.

30° Sinistra – 21. decembris Viena no nelabvēlīgākajām zvaigznēm, kas veicina sabrukumu. Nav ieteicams rīkot pasākumus, tikšanās, dot un pieņemt dāvanas.

Sagatavots pēc tematiskās avīzes “AstroAvīze 2014”

LA.lv