×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju, cilvēkos modīsies vēlme sakopt un sapost apkārtējo vidi, savu dzīves un darba telpu. Vairāk līdzekļu tiks tērēts jauna apģērba iegādei un dāvanām. Veiksies darījumi ar nekustamo īpašumu.

4. maijā plkst. 6.42 ir Pilnmēness.

18. maijā plkst. 7.13 sākas Jauns Mēness cikls.

Merkurs līdz aprīļa beigām atrodas Vērša zvaigznājā, tāpēc būs interese par iespējām uzlabot savu materiālo stāvokli un veikt pirkumus par draudzīgām cenām. 1. maijā Merkurs ieies Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēkos būs vēlme paust savu viedokli, bet ne vienmēr uzklausīt citu domas. No 19. maija līdz 12. jūnijam Merkurs būs retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki kļūs izklaidīgāki, bieži mainīs savas domas un pieļaus neuzmanības kļūdas.

Venera no 11. aprīļa ir Dvīņu zvaigznājā. Tas veicinās attiecību uzlabošanos, vēlmi ceļot, lai iegūtu jaunu pieredzi un veidotu jaunus kontaktus. 8. maijā Venera pāriet Vēža zvaigznājā, tāpēc lielāka vērība tiks pievērsta servisam un kvalitātei. Cilvēki kļūs prasīgāki.

Marss no 31. marta ir Vērša zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki rūpēsies par to, lai no katras iespējas gūtu sev labumu. 12. maijā Marss pāriet Dvīņu zvaigznājā. Tas radīs vēlmi brīvi izpausties un izklaidēties.

Jupiters ir Lauvas zvaigznājā. Šis ir labvēlīgs laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un jaunu projektu sākšanai. No 19. maija rūpīgāk jāpārlasa dokumenti, ko paraksta, jo iespējamas kļūdas vai neprecizitātes.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā retrogradā kustībā, tāpēc cilvēki daudz kritiskāk un arī skeptiskāk izturēsies pret pārmaiņām un jaunu likumu ieviešanu. Katrs rūpēsies vairāk par savu, nevis kopējo labumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+