×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2013
Drukāt

„Platekrāna vakari” Kalnciema kvartālā

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Sākot no 12. jūlija piektdienu vakaros brīvdabas seansos tiek straumētas filmas un koncerti no Lattelecom Televīzijas Videonomas.

Šogad sadarbībā ar kino kritiķi Ditu Rietumu izveidojuta filmu kolekcija „Spurainā Holivuda”, kurā no Lattelecom filmu nomas Kalnciema kvartālā piedāvātas 10 filmas, kurās iezīmējas gan spilgts, oriģināls režisora rokraksts, gan sava veida dumpīgums   un “spurainība” , gan arī netradicionāla pieeja šķietami tradicionāliem žanriem.
Programmā būs gan Stīvena Soderberga   filma  Blakusefekts, kas šogad piedzīvoja pirmizrādi vienā no nozīmīgākajiem pasaules festivāliem – Berlīnes starptautiskajā festivālā, gan Tima Bērtona filma  Frankenkrancis, kas piedāvā šķietami netradicionālu skatījumu uz to, kādai jābūt “bērnu auditorijai domātai filmai”, gan arī Kventina Tranatīno  Bēdīgi slavenie mērgļi,  gan paradoksālā autsaideru drāma  Optimista stāsts, gan aktiera Bena Afleka režisētais un oskarotais darbs  Argo  – dokumentālos faktos balstīta vēsturiskā drāma un vēl citas filmas.
Pēc filmas vakara turpinājumā būs iespēja skatīties un klausīties populāru grupu koncertierakstus.
Pasākumu laikā darbosies kafejnīca.
Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+