×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
19. februāris, 2014
Drukāt

Policija aiztur divus rūdītus laupītājus; aicina atsaukties citus cietušos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policija (VP) aizdomās par kāda 1977.gadā dzimuša vīrieša aplaupīšanu Rīgā aizturējusi 1975.gadā un 1988.gadā dzimušus vīriešus, kuri jau iepriekš tiesāti par laupīšanām. Policijai ir aizdomas, ka laupītāji pastrādājuši arī citus noziegumus, tāpēc tā aicina atsaukties iespējamos upurus, liecina policijas informācija.

Policijā norāda, ka šā gada 2.februārī Rīgā, 13.Janvāra ielā agri no rīta pēc plkst. 5.00 kādam 1977.gadā dzimušam vīrietim, pielietojot vardarbību, uzbruka laupītāji, kuri cietušajam nolaupīja mobilo tālruni. Cietušais vīrietis pēc uzbrukuma vērsās Rīgas Centra policijas iecirknī.

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un noskaidroja, ka laupīšana pastrādāta grupā, kurā iesaistītas, iespējams, divas personas. Policija nāca uz pēdām diviem vīriešiem, kuri pagājušajā ceturtdienā Rīgā aizturēti.

Abi aizturētie ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, un par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.

Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šie vīrieši varētu būt pastrādājuši vēl citus noziegumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+