Latvijā
Kriminālziņas

Policija komentē summu, par kādu bija pasūtīta amatpersonas slepkavība 0

Ekrānšāviņš no TV3 Ziņām

Lai arī liekas neticami, ka var uzņemties pastrādāt slepkavību par 1200 eiro, tā tas nav, otrdien norādīja Valsts policija, informējot par atklāto noziegumu, kad kāda viesstrādniece Anglijā bija pasūtījusi Latvijas amatpersonas slepkavību.

“Ir bijušas atklātas pasūtījuma slepkavības, kur piedāvātais ieguvums ir tas, ko var mājās salasīt pa skapjiem un atvilknēm,” pauda policijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Kopš 2011.gada Latvijā notikušas desmit pasūtījuma slepkavības, atsaucoties uz Valsts policijas informāciju, vēsta LETA. 2011.gadā reģistrētas trīs pasūtījuma slepkavības, divi slepkavības mēģinājumi un vēl vienu šādu noziegumu izdevās novērst.

2012.gadā notika divas pasūtījuma slepkavības, bet vienu šādu noziegumu izdevās novērst. 2013.gadā reģistrēta viena pasūtījuma slepkavība, 2014.gadā – divas un viens slepkavības mēģinājums. 2015.gadā reģistrētas divas pasūtījuma slepkavības un viens slepkavības mēģinājums. Pagājušā gadā policija sākusi kriminālprocesu par vienu slepkavības mēģinājumu un reģistrējusi vienu sagatavošanos šādam noziegumam.

LA.lv