×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. septembris, 2015
Drukāt

Trīs dzēruši vīrieši Rīgā ar automašīnu taranē apgaismes stabu

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policija vakar Latvijā noķērusi 244 atļautā braukšanas ātruma pārkāpējus, aģentūra LETA uzzināja policijā.

Visvairāk atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju noķerti Rīgas apkārtnē – 98, kam seko Zemgale – 80, Vidzeme – 29, Latgale – 25 – un Kurzeme – 12.

Tāpat policija vakar noķērusi 23 autovadītājus, kuri pie stūres bija sēdušies reibumā. Rīgas apkārtnē noķerti 13 iereibuši autovadītāji, Zemgalē un Kurzemē – pa trim, bet Latgalē un Vidzemē – pa diviem šādiem pārkāpējiem.

Šonakt ap plkst.3 Rīga, Vienības gatvē 70, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Audi A6” ietriecās stabā. Automašīnā atradās trīs iereibuši vīrieši, kuri visi guvuši dažādas traumas – 1986.gadā dzimis vīrietis no hospitalizācijas atteicās, bet 1980. un 1988.gadā dzimuši vīrieši ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Pēcpusdienā ap plkst.18 Pāvilostas novada Vērgalē pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Audi A4” neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un ietriecās akmenī. Negadījumā cieta 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš bija iereibis un ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Rēzeknes novada Vertukšnē pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu sadūrās ar 1993.gadā dzimuša jaunieša vadīto automašīnu “Audi A6”, kā rezultātā šī automašīna iebrauca grāvī un apgāzās. Negadījumā cieta 1999.gadā dzimusi pusaudze, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Krimuldas novadā, uz Valmieras šosejas, no motocikla kritis 1986.gadā dzimis vīrietis. Viņš ar motociklu “Honda” neievēroja distanci, kā rezultātā notika sadursme ar priekšā braucošo automašīnu “VW Sharan”, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis. Motocikla vadītājs ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt Saldus novada Zirņu pagastā, uz Liepājas šosejas, kravas automašīnai “Volvo” sprāga riepa, kā rezultātā automašīna nobrauca no brauktuves. Avārijā cieta ne vien automašīnas vadītājs, 1945.gadā dzimis vīrietis, kuram sniegta medicīniskā palīdzība uz vietas, bet arī divi pasažieri – 1996.gadā dzimusi jauniete un 1988.gadā dzimis vīrietis, kuri abi nogādāti slimnīcā.

Kopumā vakar Latvijā reģistrētas 67 avārijas, kurās cieta 14 cilvēki, tostarp divi gājēji un velosipēdisti. Visvairāk avāriju – 30 – fiksētas Rīgas apkārtnē, savukārt visvairāk cietušo – seši – bijuši avārijās Kurzemē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+