Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. janvāris, 2015
Drukāt

Policija: pastiprināto ceļu reidu mērķis aizvadītajās brīvdienās ir sasniegts (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Pastiprināto ceļu reidu mērķis aizvadītajās brīvdienās ir sasniegts, viedokli pirmdien LNT raidījumā “900 sekundes” pauda Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

“Policija šajās dienās strādāja pastiprinātā režīmā, un varu teikt, ka esam sasnieguši mērķi, diemžēl ir viens bojāgājušais,” teica Ķuzis.

Policijas apkopotie dati liecina, ka kopumā Latvijā četru dienu laikā notikušas vairāk kā 160 avārijas, fiksēti ap 600 ātruma pārkāpēju, 52 vadītāji aizturēti par braukšanu alkohola un narkotisko vielu iespaidā.

Jau ziņots, ka policija gan Ziemassvētku brīvdienās, gan Jaunā gada brīvdienās pievērsa pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes dalībnieku drošībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā var būt sasniegts mērķis, ja ir bojāgājušie?! Ja nu vienīgi naudas iekasēšanā un promiļainie…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+