Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Policija pateicas par palīdzību; sievietes identitāte noskaidrota

Foto - VPFoto - VP

Valkas policija pateicas par palīdzību gan plašsaziņas līdzekļiem, gan iedzīvotājiem par sniegto informāciju – ļoti īsā laikā izdevies noskaidrot uz Tallinas šosejas pie Skultes krustojuma atrastās sievietes identitāti, informē VP.

Jau vēstīts, ka Valkas policija lūdza iedzīvotāju palīdzību kādas sievietes identitātes noskaidrošanā, kura šā gada 27.jūnijā atrasta uz Tallinas šosejas pie Skultes krustojuma un nogādāta medicīnas iestādē. Atrastā sieviete par sevi nespēja sniegt nekādu informāciju.

Policija izsaka pateicību par sadarbību.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+