×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Policija pie graudu izkrāpējiem atrod “spaisu”

Policijas foto. Spaiss, narkotikasPolicijas foto. Spaiss, narkotikas

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) darbinieki iespējamo graudu izkrāpēju pārbaudē atraduši 2340 iepakojumus ar aizliegtām psihoaktīvām vielām, informē VP.

Viņa klāsta, ka Ogres iecirknī vērsies kādas zemnieku saimniecības īpašnieks, kuru bija apkrāpuši divi jauni vīrieši.

Zemnieks ziņoja, ka pie viņa ieradies vīrietis, kurš vēlējās iegādāties graudu kravu. Pēc graudu svēršanas pircējs un vēl kāds vīrietis zemniekam norādīja, ka preču pavadzīmi, kā arī naudu par graudiem saņems vēlāk.

Pēc darījuma vīrieši ar aptuveni 7900 eiro vērto graudu kravu devās prom, bet vēlāk zemnieks no viņiem naudu tā arī nesaņēma. Tādējādi no zemnieku saimniecības īpašnieka izkrāpti aptuveni 17 180 kilogrami rapša graudu.

Policija uzsāka kriminālprocesu par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par krāpšanu aizturēti divi 1987. gadā dzimuši vīrieši.

Izmeklēšanas un sankcionētās kratīšanas laikā šā gada februārī Ogres iecirkņa darbinieki pie iespējamajiem krāpniekiem atrada 2340 plastmasas iepakojumi ar augu valsts izcelsmes vielām.

Maisiņu saturu nododot ķīmisko narkotisko vielu ekspertīzei, noskaidrojās, ka visos 2340 plastmasas maisiņos bija kopumā 496 grami vielas, kam Slimību profilakses un kontroles centrs uz gadu noteicis pagaidu aizliegumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+