×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. augusts, 2016
Drukāt

Policija reibušam pārītim pie lielveikala liedz mīlas priekus (10)

Foto LETAFoto LETA

Policija vakar iztraucējusi pamatīgi piedzērušos pāri tieši pirms viņi publiskā vietā mēģināja nodarboties ar mīlestību, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki saņēma informāciju par divām personām reibumā Ziepniekkalnā, kuras netālu no kāda lielveikala vēlas nodoties mīlas priekiem.

Ierodoties notikuma vietā, pamanītas abas iereibušās personas. Sieviete bija ar nolaistām biksēm un sēdēja zemē. Blakus viņai stāvēja vīrietis, kurš bija ģērbies slimnīcas drēbēs ar katetru rokā un apsaitētu kāju. Sieviete centās piecelties, taču pašas spēkiem nespēja. Arī vīrietis grīļojās un bija atstutējies pret kādas privātmājas sētu. Blakus viņam mētājās kruķi.

Kārtības sargi pieejot pie abiem mīlniekiem, uzrunāja sievieti, jautājot, kāpēc atrodas uz zemes. Nesaņemot atbildi, sieviete sāka skaļi smieties. Policisti piecēla sievieti kājās, taču viņa nespēja pastāvīgi pārvietoties, grīļojās un neorientējās apkārtnē.

Pieņemts lēmums abas personas aizturēt, taču ņemot vērā, ka vīrieša rokā atradās katetra, no kuras tecēja asinis, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Vīrietis atteicās nosaukt savus personas datus, pēc kā sāka vicināties ar rokām un izteica dažādas aizskarošus izteicienus par policijas darbiniekiem.

Notikuma vietā, ieradās mediķi, kuri apskatīja vīrieti un nolēma viņu hospitalizēt uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centru. Ņemot vērā vīrieša neadekvāto uzvedību, mediķi drošības apsvērumu dēļ pavadīti līdz ārstniecības iestādei.

Savukārt sieviete aizturēta un nogādāta uz dežūrdaļu, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņa ir vairāk kā četru promiļu reibumā.

Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

Sieviete ievietota pagaidu aizturēšanas telpā atskurbšanai. Pēc neilga brīža kārtības sargi pamanīja, ka viņa pa restēm uzkāpj līdz griestiem un norauj gaismekļa detaļu, piekļūstot elektrības vadiem, iereibusī kundze nekavējoties ievietota blakus pagaidu aizturēšanas telpā. Sieviete savas darbības atkārtoja, pēc kā ievietota trešajā pagaidu aizturēšanas telpā.

Saistībā ar mantas tīšu bojāšanu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Pēc savām fiziskajām aktivitātēm sievietei kļuva slikti un viņa izvēmās. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja sievieti un konstatēja, ka viņai hospitalizācija nav nepieciešama.

Dežūrdaļā ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri fiksēja notikušā apstākļus. 35 gadus vecā sieviete nodota Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Nezinu vai smieties vai raudēt? Atbildēt

  Savukārt sieviete aizturēta un nogādāta uz dežūrdaļu, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņa ir vairāk kā 4 promiļu reibumā.
  Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.
  Sieviete ievietota pagaidu aizturēšanas telpā atskurbšanai. Pēc neilga brīža policisti pamanīja, ka viņa pa restēm uzkāpj līdz griestiem un norauj gaismekļa detaļu, piekļūstot elektrības vadiem. Tāpēc iereibusī kundze nekavējoties ievietota blakus pagaidu aizturēšanas telpā. Sieviete savas darbības atkārtoja, pēc kā ievietota trešajā pagaidu aizturēšanas telpā.
  =========================
  Nu kā tā poliči nesaprata, ka sievišķis vēlējās …gulēt, tāpēc rāpās augšā un rāva nost vadus, lai beidzot nodziest tā nolādētā gaisma …Kurš vēlas iestāstīt, ka viņai bija alko bija vairāk par 4 promilēm?
  Ja viņai būtu tās 4 promiles, tad viņa kā pērtiķis nekāpelētu pa augšu! bet kā plauša gulētu rāma uz kušetes…un būtu pofig tā gaisma …

 2. tur pareizi būtu,ka nesniedzot atbildi sieviete sāka skaļi smieties,jo …nesanjemot atbildi smieties vareeja saakt policisti peec teikuma satura ,nevis sieviete…

 3. mums par šādiem sacerējumiem skolā lika 2 par saturu…
  Kārtības sargi pieejot pie abiem mīlniekiem, uzrunāja sievieti, jautājot, kāpēc atrodas uz zemes. Nesaņemot atbildi, sieviete sāka skaļi smieties. whatafuck

 4. Nu jā,ar 4 promilēm jau ir līķis,un hospitalizācija nav vajadzīga!

 5. Drīzāk jau šamā gribēja nokārtoties. Diez vai tādā dzērumā mīlas prieki varēja sanākt.

 6. 2-kājaini lopā pārdzēruši smadzenes vēlējās publiskā vietā nodarboties ar seksu!

 7. Policija reibušam pārītim pie lielveikala liedz mīlas priekus
  ——————————————-
  Kopš kura laika PRASTU nojāšanos da jebkur – šoreiz netālu no Ziepniekkalna lielveikala- un vēl ar pielietiem truliem purniem tagad sauc par “mīlas priekiem”?

 8. Nu kauna jau dažam labam nav to darīt publiski ! FuI

 9. Nu tas tālākais detalizētais apraksts ir vienkārši graujošs…

 10. Nu kā tā var, nu kā tā var, šiem dikti gribās, bet sliktie policisti neļauj!

Draugiem Facebook Twitter Google+