×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
9. jūlijs, 2017
Drukāt

Policija turpina saņemt videomateriālus, kas varētu būt saistīti ar pazudušo zēnu; puika joprojām nav atrasts (8)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policija (VP) turpina meklēt Liepājā pazudušo zēnu Ivanu Berladinu, aģentūrai LETA sacīja VP pārstāve Ilze Jurēvica.

Policija turpina strādāt, tomēr jaunumu šajā lietā pagaidām nav. Jurēvica pastāstīja, ka iepriekš Liepāja tika pārmeklēta, bet tas nedeva rezultātus, tāpēc tagad zēna meklēšanā policija koncentrējās uz citām metodēm.

Puika tiek meklēts visā Latvijā, tomēr pašlaik meklēšana koncentrējas Liepājā un tās apkārtnē. Policija speciāli izveidotajā e-pastā “puikaliepaja@iem.gov.lv” turpina saņemt videomateriālus, kas varētu būt saistīti ar pazudušo zēnu. Iedzīvotāju sniegtā informācija ir noderīga, un policija lūdz iedzīvotājus turpināt sniegt jebkādu pat vismazākās nozīmes informāciju, kas palīdzētu atrast zēnu un noskaidrot pazušanas apstākļus.

Izmeklēšanai ir informācija, ka zēns 1.jūlija rītā ap astoņiem Tosmarē iesēdās maršruta autobusā un aizbrauca Karostas virzienā. Bet pēc 20 minūtēm ar pilsētas maršruta mikroautobusu aizbrauca centra virzienā līdz Kuršu laukumam.

Izmeklēšanā oficiāli apstiprinātā informācija par pēdējo reizi, kad Ivans redzēts dzīvs ir sestdienā, 1.jūlijā, četros pēcpusdienā Spīdolas ielas rajonā, Liepājā. Ivans bija ģērbts zilā jakā ar galvā uzvilktu kapuci un baltu zīmējumu jakas priekšpusē. Kājās bijušas tumšas krāsas sporta bikses un basas kājas apautas sandalēs. Zem jakas iespējams sarkans krekliņš ar multfilmu tēla Makvīna zīmējumu priekšpusē.

Kā ziņots, Valsts policijā 2.jūlijā saņemts iesniegums par to, ka 1.jūlijā ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Vecas ziņas maļ…

  2. pilnas pilsētas ar šadiem maziem bērniem- 4,5,6,7 gadi veciem. Viņi ir visur, sevišķi tagad- vasarā, kad dārziņi nestrādā, bet vecakiem jastrādā, ne visiem ir vecvecāki, kam atstāt. un ko darīt? ko tad pašvaldības policijas neskatās uz to?

  3. Izbeidziet katru dienu ziņot novecojušas ziņas….Cilvēki kļūs vienaldzīgi un var vairs neinteresēsies un nepamanīs tiešām kādu situāciju, ja bērns pēkšņi kaut kur paradītos…

  4. Es nesaprotu tos cilvēkus,mēs redzējām tur un tur pienāciet uzprasiet.Jātic noteikti jātic ka tomēr atradīsim mazo puisīti

  5. Tas taču murgs. Mazs pušelis viens brauc ar autobusu, klīst pa ielām un nevienam neināk prātā, pie viņa pieiet nun paprasīt , kas par lietu. Mēs jau nezinām, ko viņam pateica mājās, ka viņš aizskrēja. Varbūt, ka bija bail atgriezties un sāka klīst arvien tālāk no mājām. Kas notiek ar liepājniekiem????

Draugiem Facebook Twitter Google+