×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
4. augusts, 2016
Drukāt

Policijas iecirknī Rīgā nozog formas tērpu un izkrāpj naudu spēļu zālē (2)

13698128_1048300775265827_2443172490889924182_o

Foto - Valsts policija

Augusta pirmajās dienās kāds zaglis iekļuvis policijas iecirknī Rīgā, Ķengaragā, kur nozadzis formas tērpu, kurā pēc tam izkrāpis naudu spēļu zālē, vēsta Latvijas Televīzija.

Ķengaraga policijas iecirknis pašlaik tiek remontēts. To izmantojis kāds garnadzis, kurš vienā naktī paguvis gan apzagt policiju, gan policista formā izkrāpt naudu no spēļu zāles darbiniekiem.

Naktī uz 1.augustu iecirknī bijuši tikai dežuranti, kuri nav pamanījuši, ka no otras puses pa stalažām otrā stāva logā ielīda kāds vīrietis. Viņš iekļuva divos kabinetos, nozaga tur policijas formu, veidlapas un vēlāk, izmantojot šīs lietas, apkrāpa kādu spēļu zāli. “No kabinetiem, kuros iekļuva, nozaga tās mantas, kas faktiski pagadījās pa rokai. Kabinetos atradās zīmogi uz galdiem, atradās kaut kādas detaļas, daļas no policistu formastērpiem, atradās rācijas, atradās arī gāzes baloniņi,” stāstīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Apzadzis divus kabinetus, vīrietis uzvilka policista formu un devās uz netālu esošo spēļu zāli “Fēnikss”. Tur ap sešiem no rīta atnācis cilvēks, kurš pārliecinoši stādījies priekšā kā dienesta uzdevumā ieradies policists. Viņš pieprasījis 50 eiro banknotes un, saņēmis desmit šādas naudaszīmes, atstāja to apliecinošu veidlapu, ko parakstīja un apzīmogoja. Spēļu zāles darbinieki vismaz sākumā krāpnieka leģendai noticēja, taču vēlāk zvanīja policijai.

Tobrīd Ķengaraga iecirknī jau bija atklāta zādzība, tāpēc abi notikumi tika salikti kopā un jau ap pusdienlaiku vainīgais tika atrasts citā spēļu zālē, kur automātos tērēja nakts ķērienu. 29 gadus vecais vīrietis nereti bijis Ķengaraga iecirkņa klients un vēl nesen aizturētais par narkotiku lietošanu. Tagad vīrietim ir piemērots apcietinājums un aizdomās turētā statuss kriminālprocesos par zādzību ar iekļūšanu un krāpšanu.

Tiek vērtēta arī policistu atbildība. “Par šo faktu ir uzsākta dienesta pārbaude, lai noskaidrotu apstākļus, vai dežurējušie darbinieki ir pildījuši savas funkcijas kā tas bija jādara, vai ir rīkojušies atbilstoši reglamentiem un vai viņu vaina nav saskatāma tajā, ka šis cilvēks varēja atrasties iecirkņa telpās un izdarīt zādzību,” stāstīja Anučins.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pasi menti vainigi

  2. Pašu mentu neaiznesa?

Draugiem Facebook Twitter Google+