×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Portāls “la.lv” – viens no visvairāk apmeklētajiem

portals_5

Portālā "la.lv" tiek publicēta informācija no AS "Lauku Avīze" izdevumiem "Latvijas Avīze", "Mājas Viesis", "Praktiskais Latvietis", "Agro Tops", "36,6 oC", "Medības", "Praktiskie Rokdarbi", "Planētas Noslēpumi", tematiskajiem izdevumiem, kā arī citi žurnālistu materiāli.

Jūnijā apmeklētākā interneta lapa ar 933 727 lietotājiem bija “delfi.lv”, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” publicētais no datoriem, mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem apmeklētāko interneta lapu tops jūnijā.

Topa otrajā vietā ar 911 392 apmeklētājiem bija “inbox.lv”, bet trešajā – “tvnet.lv/apollo.lv” ar 896 010 apmeklētājiem. Topa pirmajā desmitniekā vēl ir “draugiem.lv”, “skaties.lv”, “kasjauns.lv”, “salidzini.lv”, “1188.lv”, “mail.ru”, bet pirmo desmitnieku ar 358 483 apmeklētājiem noslēdz “la.lv”.

“Top 25” veidots, balstoties uz interneta lapu auditoriju vecumā no 7 līdz 74 gadiem, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datoru, mobilo telefonu un planšetdatoru. “GemiusAudience” pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+