Sports
Basketbols

Porziņģis: Šobrīd nevaru prognozēt, kad atgriezīšos laukumā0


Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis
foto: AP/LETA

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Ņujorkas “Knicks”, pagaidām vēl nevar prognozēt, kad viņš aptuveni varētu atgriezties laukumā.

Porziņģis, kurš pagājušajā sezonā savainoja ceļgala krusteniskās saites, ir atgriezies Ņujorkā un pievienojies komandas biedriem, kuri gatavojas jaunajai sezonai. Viņš pirmdien piedalījās vienības preses konferencē.

“Komandā šobrīd ir laba atmosfēra un ir patīkami būt tās sastāvā,” žurnālistiem atbildēja Porziņģis. “Ir sezonas sākums un mums ir laba enerģija. Šobrīd vienībā ir arī jauni spēlētāji, un visi esam gatavi smagi strādāt. Jūtu, ka komandā situācija uzlabojas, taču ir nepieciešams laiks, lai sasniegtu rezultātus.”

Tāpat Porziņģis šobrīd nedomā par to, kurā pozīcijā varētu spēlēt.

“Nav svarīgi, kurā pozīcijā spēlēšu. Ticu, ka treneris mani pielāgos konkrētām spēles epizodēm un izvēlēsies pareizos risinājumus un pozīcijas, kurās es varētu darboties.”

Porziņģa sakarā ir izskanējušas spekulācijas, ka viņš varētu izlaist visu gaidāmo sezonu. “Šobrīd es nevaru prognozēt, kad es atgriezīšos laukumā. Tas ir sarežģīts jautājums, jo atsākšu spēlēt, kad būšu vesels un gatavs to darīt. Mans ceļgals šobrīd jūtas labi un šobrīd esmu nedaudz sācis skriet, kā arī izpildīt metienus,” noteica basketbolists.

Saistītie raksti

Par “Knicks” galveno treneri šosezon ir iecelts Deivids Fizdeils, kurš vasarā ciemojās pie Porziņģa Liepājā. “Domāju, ka Fizdeils palīdzēs uzlabot manu sniegumu gan, spēlējot uzbrukumā, gan aizsardzībā,” pārliecināts ir latvietis.

LA.lv