Horoskopi un mistika
Ezoterika

Praktiskā astroloģija. Lūk, kā katra horoskopa zīme var panākt vēlamo 2019. gadā!0

Foto: Pixabay

Astrologi iesaka katrai zodiaka zīmei rīkoties noteiktā veidā, lai sasniegtu mērķus un iegūtu vēlamo 2019. gadā.

Auns

Tevi jaunajā gadā gaida daudz piedzīvojumu – un tieši tajos tu jutīsies laimīgākais. Tavā priekšā pavērsies daudz iespēju. Un, kad tas notiks, tev tās jāizmanto, citādi pašam būs žēl.

Vērsis

Pēdējā laikā tu, šķiet, esi bijis samērā pasīvs, un tas tev nepavisam nav raksturīgi. Tas arī bijis iemesls, kāpēc tu jūties tik iztukšots. Tev atkal jākļūst stūrgalvīgam. Tev jāizrāda neatlaidība, un nākamajā gadā varēsi atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Dvīņi

Dvīņi var uzskatīt 2019. gadu par atdzimšanas laiku. Tu iegūsi iespēju burtiski sākt dzīvi no baltas lapas, ja vien to vēlēsies. Varēsi uzrakstīt jaunu nodaļu savā dzīves grāmatā. Izlem, kādas būs tavas prioritātes un koncentrējies uz tām. Tā tu kļūsi daudz laimīgāks!

Vēzis

2019. gadā tev jāpārliecinās, vai pārāk neapšaubi katru savu lēmumu un rīcību. Tev jātic, ka izraudzītais ceļš ir pareizs. Atzīsti, kas tu esi patiesībā, un lepojies ar to. Necenties noliegt savu patieso būtību, citādi laimīgs nebūsi.

Lauva

Būsi gatavs uzņemties nopietnas saistības. Un runa ir par attiecībām. Nākamajā gadā tev tas nenāksies grūti. Tev vienkārši jāpārliecinās, ka zini, ko vēlies no savas privātās dzīves.

Jaunava

Jaunavai pienācis laiks savākt savas mantiņas un iet… ārpus savas komforta zonas, lai varētu augt un attīstīties. Tu konstatēsi, ka tava laime slēpjas tur, kur vismazāk to cerēji sastapt. Tev jākļūst drosmīgākam!

Svari

2019. gadā tavā dzīvē būs daudz trokšņa un saviesīgas dzīves. Bet tev jāatrod veids, kā pabūt vienatnē ar sevi. Koncentrējies uz cilvēkiem, kuri tev ir svarīgākie dzīvē. Un, pats galvenais, izlem, ko vēlies pats.

Skorpions

Atrodi veidu, kā dzīvot pilnvērtīgi, pat ja jaunais gads atnes daudz sarežģījumu. Cīņas ir vajadzīgas, lai varētu augt. Pateicoties izaugsmei, gūsi pārliecību un prieku par dzīvi.

Strēlnieks

2019. gadā Strēlniekiem ļoti paveiksies. Pienācis laiks sagatavoties tam, lai varētu maksimāli izmantot katru iespēju, kas parādās jaunajā gadā. Bez pārdzīvojumiem neiztiksi, bet tie nāks par labu tavai garīgajai attīstībai.

Mežāzis

Būsim godīgi. Tu 2018. gadā nebijis vislaimīgākais cilvēks pasaulē. UN viss tikai tāpēc, ka tu vienmēr centies dzīvot tā, lai atbilstu citu cilvēku gaidām. Šogad varēsi kļūt laimīgs, bet tikai ar nosacījumu, ja kļūsi lielāks egoists. Cilvēki cienīs tevi vairāk, ja būsi tas, kas gribi būt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jaunajā gadā radīsi daudz prieka un gandarījuma ģimenē. Bet to varēsi īstenot tikai tad, ja pārstāsi koncentrēties tikai uz savu ieguldījumu visu labklājībā. Tā vienkārši esi vairāk kopā ar tuviniekiem un izjūti pateicību, ka viņi ir tavā dzīvē.

Zivis

2019. gads kļūs tev par nozīmīgu lēcienu profesionālajā jomā. Jutīsies enerģijas pilns un pratīsi labi sadalīt savu laiku. Vienkārši tev jātic, ka ilgtermiņā smags darbs atmaksājas.

LA.lv