×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Arvils Ašeradens – vienīgā “jaunā seja” valdībā un premjera ” labā roka”. “LA” vērtē ministrus (3)

Foto - LETAFoto - LETA
Vērtējums

Arvila Ašeradena plusi un mīnusi
+ Pazīst uzņēmējdarbības vidi
+ Kompetence budžeta sastādīšanā un finansēs
+ Ieturēts un inteliģents, ar pietiekami biezu naudas maku, lai nebūtu uzpērkams

– Nav pieradis pie stresa, bet ministra amatā būs jāspēj ar to sadzīvot
– Pārlieku pakļaujas partijas autoritātēm
– Aizdomas par "skeletiem skapī" no a/s "Diena" laikiem

Par jauno ekonomikas ministru un vienlaikus arī Ministru prezidenta biedru, bijušo Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāru Arvilu Ašeradenu mēdz teikt, ka viņu politiskajā saulītē iznesušas sievietes – bijusī biznesa partnere no laikraksta “Diena” laikiem Sarmīte Ēlerte, vēlāk “Pilsoniskajā savienībā” un Labklājības ministrijas politiskajā komandā – Ilze Viņķele un pašreizējā Ašeradena balstītāja Solvita Āboltiņa. Arī personīgajā dzīvē viņam patlaban līdzās ir divas daiļā dzimuma pārstāves: sieva Valmieras teātra direktore Evita Sniedze un nesen pasaulē nākusī meita Sofija Elizabete, kuras ģimenes galva dēvē par “manām meitenēm” un neslēpj, ka ikreiz satraucoties, kad abas mērojot garo ceļu no Rīgas uz Valmieru četras reizes nedēļā.

Par sevi A. Ašeradens saka: “Manā dzīvē ir bijis daudz notikumu, kas veidojuši manu pieredzi. Kaut vai akciju sabiedrības “Diena” izveidošana un nostiprināšana, kas savā laikā bija veiksmīgs uzņēmums. Man ir nodrošināta arī zināma materiālā pārticība, kas ļauj justies politikā pietiekami neatkarīgam. Pats pieņemu lēmumus un izlemju, ar ko sadarboties.”

Savu atbalstu S. Āboltiņai viņš pamato ar to, ka viņa saņēmusi “stingru mandātu kongresā” un tas esot jārespektē: “Runājot par Solvitu, jāteic, ka viņa patlaban iziet ļoti smagu posmu politikā. Ir bijušas dažādas ambīcijas, dažādas vēlmes risināt jautājumus, es respektēju to, kādā veidā Solvita tiek galā un mēģina atrisināt dažādas situācijas.”

“Vienotības” kongress Solvitai Āboltiņai piešķīra ļoti stingru mandātu kā partijas priekšsēdētājai, un es respektēju partijas izvēli.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ar savu lēmumu pamatošanu ir tā pavājāk. Pagājušā gada valdības lēmumi un to pieņemšanas pamatojums ir izzīsts no matiem Izcilais lēmums paaugstināt akcīzi degvielai ir labākais piemērs. Tā vietā, lai samazinātu tautsaimniecībā izdevumus kopumā un to nedaudz “uzsildītu’ , gudrinieki uzliek žņaugu. Domāju, ka mēs vēl netādus vien brīnumus sagaidīsim. Galvenais, ka atkal tie gudrinieki ir tikuši pie teikšanas, tie paši, tikai stūres nomainījuši.

  2. “Savu atbalstu S. Āboltiņai viņš [Ašerādens] pamato ar to, ka viņa saņēmusi “stingru mandātu kongresā” un tas esot jārespektē: “Runājot par Solvitu, jāteic, ka viņa patlaban iziet ļoti smagu posmu politikā. Ir bijušas dažādas ambīcijas, dažādas vēlmes risināt jautājumus, es respektēju to, kādā veidā Solvita tiek galā un mēģina atrisināt dažādas situācijas.” “Vienotības” kongress Solvitai Āboltiņai piešķīra ļoti stingru mandātu kā partijas priekšsēdētājai, un es respektēju partijas izvēli.” To ļoti stingro mandātu Vienotības pašas labad Āboltiņai vajadzētu ar steigu atņemt, lai viņa neturpina sagraut partiju pilnībā.

  3. Nav pieradis pie stresa … ? interesanti kā ir kad tev gadiem cenšas atņemt biedru un paša radītu veiksmīgu uzņēmumu? LA tas laikam nav nekāds stress.
    Par tiem citroniem Arvils jau samaksāja arī ar savu uzņēmumu.
    Un būtiski ka kungs lielākoties ir lietas kursā par visiem tīmekļiem kas kuru un kā rausta mūsu valstī kā tā raustīšana notikusi agrāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+