×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

Premjers: Par ostu valdes locekļu kandidātu atlases kritērijiem jājautā ZRP

Foto - LETAFoto - LETA

Jautājums par ostu valdes locekļu kandidātiem un kritērijiem, pēc kuriem tie tiek atlasīti, pirmām kārtām jāuzdod Zatlera reformu partijai (ZRP) un viņu ministriem, komentējot informāciju, ka viena no kandidātēm varētu būt ZRP valdes locekle Sandra Sondore-Kukule, šodien žurnālistiem norādīja premjers Valdis Dombrovskis (V).

Koalīcijā par šo jautājumu neesot runāts.

Ministru prezidents norādīja, ka ostu valdes locekļu nomaiņa būs atkarīga no tā, kad atbildīgie ministri virzīs izskatīšanai valdībā attiecīgās kandidatūras.

Jau ziņots, ka iepriekš ZRP Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Vjačeslavs Dombrovskis norādījis, ka par Latvijas lielo ostu valdes locekļiem valdošā koalīcija lēmumu varētu pieņemt tuvāko nedēļu laikā. Atbildot uz jautājumu par Sondores-Kukules iespējamo darbošanos Rīgas brīvostas valdē, politiķis apgalvoja, ka pagaidām neesot pieņemti konkrēti lēmumi vai panāktas kādas vienošanās par brīvostu valdi.

Savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (ZRP) izteicās, ka joprojām tiek pie šī jautājuma strādāts un līdz šim plašsaziņas līdzekļos izskanējušais esot “spekulācijas un pieņēmumi”.

Saskaņā ar “TV3” raidījums “Nekā personīga” ziņoto Sondore-Kukule ir iecerējusi vērienīgu Latvijas ostu reformu, “lai izskaustu korupciju un necaurspīdīgu lēmumu pieņemšanu”. Reformas mērķis esot izveidot Latvijas lielajām ostām vienotu valsts pārvaldi.

ZRP par reformām gan vēl būs jāpārliecina “Vienotība”.

Sondore-Kukule nolēmusi negaidīt līdz brīdim, kad ostas reformēs, un, lai labāk izprastu ostu darbu no iekšienes, viņa varētu kļūt par Rīgas brīvostas valdes locekli. Iespēja nokļūt ostā Sondorei-Kukulei pavērusies, jo savas vietas zaudē Zaļo un zemnieku savienības virzītie cilvēki, vēstīja raidījums. Visticamāk, Sondores-Kukules deleģēšana ostā tiks uzticēta vides ministram Sprūdžam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+