×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. marts, 2012
Drukāt

Premjers: Uzbrukums žurnālistam ir uzbrukums vārda brīvībai

asinis_kapnutelpa

Demokrātiskā valstī uzbrukums žurnālistam ir uzbrukums vārda brīvībai, norāda premjers Valdis Dombrovskis (V). Ministru prezidents aicina tiesībsargājošās iestādes ar vislielāko rūpību izmeklēt uzbrukumu žurnālistam Leonīdam Jākobsonam un noskaidrot, vai tā iemesls ir žurnālista profesionālā darbība.

“Ir jāatrod un jāsoda vainīgie. Mediju neietekmējamība un tiesības brīvi paust to uzskatus ir vitāli svarīgas demokrātijai. Valsts pienākums ir šīs tiesības aizstāvēt, tādēļ pret tiem, kas tās apdraud, jāvēršas ar vislielāko bardzību. Novēlu Jākobsonam drīzu izveseļošanos,” par premjera sacīto informēja viņa preses sekretārs Mārtiņš Panke.

Kā ziņots, arī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (ZRP) lūdzis tiesībsargājošajām iestādēm ar vislielāko rūpību izmeklēt notikušo uzbrukumu “kompromat.lv” žurnālistam Jākobsonam un pats rūpīgi sekošot līdzi notikumu gaitai.

Žurnālists tika sašauts vakar pēcpusdienā Rīgā, Čaka ielas 47.nama kāpņutelpā. Viņš tika nogādāts slimnīcā, bet žurnālista dzīvībai briesmas nedraud, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+