Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
22. augusts, 2016
Drukāt

Prezidenti un kundzes satiekas atjaunotajā Rīgas pilī (2)

Valsts prezidenta kancelejaValsts prezidenta kanceleja

Papildināta fotogalerija.

Rīgas pilī šodien atgriežas dzīvība, pirmdien pēc Valsts prezidenta standarta pacelšanas Svētā Gara tornī teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Ieejot savā darba kabinetā, prezidents priecājās, ka beidzot var atgriezties pilī. “Šeit atgriežas dzīvība,” teica Vējonis. Prezidents arī pauda cerību, ka 2018.gadā “varēs teikt, ka Rīgas pils ir atjaunota”.

Vējonis atzina, ka remonti pilī turpinās, bet svarīgākais ir tas, ka šis valsts simbols ir atpakaļ apritē. Viņš minēja, ka jau otrdien pilī tiksies ar kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas – prezidentiem Tomasu Hendriku Ilvesu un Daļu Grībauskaiti, kā un arī ar ASV viceprezidentu Džo Baidenu.

Pasākumā piedalās arī eksprezidenti – Valdis Zatlers ar kundzi, Guntis Ulmanis ar kundzi, kā arī Andris Bērziņš.

Saistībā ar atgriešanos prezidenta rezidencē, pirmdienas rītā notika Valsts prezidenta standarta nolaišana pagaidu rezidencē Melngalvju namā, svinīgā ceremonija – Goda sardzes atjaunošana pie Rīgas pils un Valsts prezidenta standarta pacelšana Rīgas pils Svētā Gara tornī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Miepilsonisku etiķeti kopt nav tas pat, kas par valsti stāvēt. Ja Vējonim būtu mugurkauls, Saeima jau sen būtu atlaista! Vai tiešām daudzie iemesli brēktin nebrēc?

  2. Miepilsonisku etiķeti kopt nav tas pat, kas par valsti stāvēt. Ja Vējonim būtu mugurkauls, Saeima jau sen būtu atlaista! Vai tiešām daudzie iemesli brēktin nebrēc?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+