Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. augusts, 2016
Drukāt

Prezidenti un kundzes satiekas atjaunotajā Rīgas pilī (2)

Valsts prezidenta kancelejaValsts prezidenta kanceleja

Papildināta fotogalerija.

Rīgas pilī šodien atgriežas dzīvība, pirmdien pēc Valsts prezidenta standarta pacelšanas Svētā Gara tornī teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Ieejot savā darba kabinetā, prezidents priecājās, ka beidzot var atgriezties pilī. “Šeit atgriežas dzīvība,” teica Vējonis. Prezidents arī pauda cerību, ka 2018.gadā “varēs teikt, ka Rīgas pils ir atjaunota”.

Vējonis atzina, ka remonti pilī turpinās, bet svarīgākais ir tas, ka šis valsts simbols ir atpakaļ apritē. Viņš minēja, ka jau otrdien pilī tiksies ar kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas – prezidentiem Tomasu Hendriku Ilvesu un Daļu Grībauskaiti, kā un arī ar ASV viceprezidentu Džo Baidenu.

Pasākumā piedalās arī eksprezidenti – Valdis Zatlers ar kundzi, Guntis Ulmanis ar kundzi, kā arī Andris Bērziņš.

Saistībā ar atgriešanos prezidenta rezidencē, pirmdienas rītā notika Valsts prezidenta standarta nolaišana pagaidu rezidencē Melngalvju namā, svinīgā ceremonija – Goda sardzes atjaunošana pie Rīgas pils un Valsts prezidenta standarta pacelšana Rīgas pils Svētā Gara tornī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Miepilsonisku etiķeti kopt nav tas pat, kas par valsti stāvēt. Ja Vējonim būtu mugurkauls, Saeima jau sen būtu atlaista! Vai tiešām daudzie iemesli brēktin nebrēc?

  2. Miepilsonisku etiķeti kopt nav tas pat, kas par valsti stāvēt. Ja Vējonim būtu mugurkauls, Saeima jau sen būtu atlaista! Vai tiešām daudzie iemesli brēktin nebrēc?

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+