Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Māris, Mārica, Maigurs
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
17. oktobris, 2013
Drukāt

Prezidents svārstīgs par Imigrācijas likumu
 (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Jautāts, vai pastāv iespēja, ka prezidents varētu atdot Saeimai otrreizējai skatīšanai likuma grozījumus par termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu, Bērziņš atbildēja, ka konkrēto likumu projektu nav redzējis, tāpēc nevar izteikt komentārus. Taču prezidents piebilda, ka Latvijai šajā lietā ir pieredze, turklāt valdības pasūtītais pētījums sniedz rekomendācijas, kas var veidot pamatu, lai Latvija no termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanas būtu ieguvēja.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. T.s. prezidents tagad,acīmredzot, mēģinās atkalpot tiem, kas iebīdīja viņu šai amatā.

  2. JĀ …. JĀ …. būs ieguvēja …. ātrāk pārtaps par KRIEVŽĪDU OKUPANTU placdarmu …. šitais nejēga jau neko ātri nevar izdarīt kā tikasi bērnus uztaisīt …. SARKANAIS NĀCIJAS NODEVĒJS ….

  3. Es jūtu, ka ir mēģinājums ar prezidenta rokām valdībā iedabūt ZZS un Lembergu, atsakoties no NA. Spekulantu mafija ar Šīnu, Šleseru un citiem naudas maisiem negrib pieļaut, ka šai grupai mazinātos no nekustāmo īpašumu spekulācija ienākumi. Runājot par valsts budžetu, tās pupu mizas. Arī tas, ka Latvijā vairak ienāks cilveki no Krievijas, starp kuriem būs ievērojams daudzums FSB aģentu, ir sīkums, bet galvenais ka nāk šai grupai nauda. Kau jūs un jūsu dzimta vienreiz aizrītos at to naudu, kas nes Latvijas valstij un latviešu tautai postu un iznīcību.

  4. 2008. gadā privātpersonu parāds ārzemju bankām bija 18 miljardi latu – valsts nepilni 6 miljardi. 2012.g. aptuveni 12 miljardi, valsts nemainīgs. Nekustamo īpašumu tirgoņu (Šīna) uzpūsto īpašumu cenu rezultātā, tikai nedaudzi, kuriem līdzīgi kā Bērziņam bija iespēja iebraukt ne tikai Latvijas, bet ES valstu kabatās, atmaksāt kredītus, nomaksāt nekustamā īpašuma nodokli, ar Latvijā nopelnīto algu nespēja. Tas izraisija emigrācijas vinlni, 5 gadu laikā parāds samazinājies par 1/3 daļu, ja turpināsim “pūst burbuli” ar uzturēšanās atļauju tirgošanu, emigrēt no valsts būs spiesti arī pārējie Latvijas pamatiedzīvotāji.

Draugiem Facebook Twitter Google+