×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

Prezidents: vēlākais, līdz pirmdienai jāatrisina jautājums par veselības ministru (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Vēlākais, līdz nākamajai pirmdienai, 7. jūlijam, būs risinājuma varianti jautājumā par veselības ministri Ingrīdu Circeni (V) un viņas spējām vadīt Veselības ministriju, žurnālistiem pēc tikšanās ar premjeri Laimdotu Straujumu (V) sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Straujuma norādīja, ka pastāv vairāki varianti situācijas risinājumam, piebilstot, ka Veselības ministrijai ir vajadzīgs ministrs.

Jau ziņots, ka Straujuma ir uzņēmusies veselības ministres pienākumu pildīšanu laikā, kamēr ministre Circene atgūstas pēc mugurkaula operācijas un nevar pildīt savus pienākumus. Viņa arī pagaidām neprognozē, kad varētu atgriezties darbā.

Iepriekš premjerministre aģentūrai LETA pavēstīja, ka jūlija sākumā varētu būt sagaidāmi iespējamie risinājumi jautājumā par veselības nozares vadību. Viņa jūlija pirmajā nedēļā esot iecerējusi tikties ar Circeni, lai runātu par turpmāko rīcību un risinājumiem. “Skaidrs, ka veselības nozarei ministrs ir vajadzīgs,” teica Straujuma.

Arī partijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa (V) aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka “Vienotības” valde tuvāko nedēļu laikā, visticamāk, lems par turpmākajiem soļiem saistībā ar šo jautājumu, gan domājot par premjeri, gan par sabiedrībai svarīgo veselības nozari. Āboltiņa arī norādīja, ka piekrīt Valsts prezidenta pozīcijai – nav normāli, ja premjeram ilgstoši jāpilda arī kāda ministra pienākumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ne jau,kas viņu ārstēs,bet,kas viņu aizvietos?

  2. ..vecim sakāpis galvā?? Kāda gan viņam tur teikšana??

  3. Valsts varas, tiesas un augstākās ierēdniecības neaizvietojamība un kaut kur arī nepareizs likums. Ja kara laika ievaino ģenerāli, seržantu – to tūlīt aizvieto cits. Bet te nedēļām un pat mēnešiem slimo un varbūs arī ”slimo”, bet valsts augstākā vara paliek tikai ar kaut kādiem aizvietotājiem. Tā jua nevajadzētu un sen jau augstākajai ierēdniecībai,tiesai un valdībai vajag ātri šo vietu aizpildīt. Pat ja atstādina uz laiku.

  4. Circenes kundze,līdz pirmdienai tā kā lai būtu vesela! Bērziņš var saslimt,kas bez veselības ministres ārstēs!

  5. Mūsu valstī pārkāpumi notiek jau valstiskā līmenī. Katram skolēnam skaidrs,ka nevar atbrīvot no darba slimu cilvēku.To nezina tikai mūsu prezidents.Vai tad ministrijas ierēdņi bez ministra vairs nemaz neprot strādāt! Cilvēkam neļauj izveseļoties, arī veselības ministre taču var saslimt.

  6. MAni smidina prezidenta norādījumu. Viņš iedomajies, ka Latvijas karalis, kurš tiesīgs kaut ko pieprasīt. Latvija pagaidām ir parlamentāra valsts. Prezidentu ieceļ un noņēm parlaments. Dīvaini, ka premjēre skrien pie viņā ar kaut kādu atskaiti un saņem norādījumus.

Draugiem Facebook Twitter Google+