Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. augusts, 2015
Drukāt

Priekšlikumu ieviest akcīzes nodokli šokolādei, sālim un cukuram apspriedīs darba grupā

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu par akcīzes nodokļa ieviešanu arī šokolādei, sālim, cukuram, augu aizsardzības līdzekļiem un citiem produktiem apspriedīs starpinstitūciju darba grupā.

To ceuturtdien žurnālistiem sacīja Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs, Zemkopības ministrijas (ZM) parlamentārais sekretārs Armands Krauze.

Darba grupas sanāksme varētu notikt tuvākajā laikā, un tajā piedalīties paredzēts VM, ZM, veselības nozares un zemkopības jomas profesionālo organizāciju pārstāvjiem.

Kā ziņots, VM ir sagatavojusi attiecīgos priekšlikumus nākamā gada budžeta ieņēmumu palielināšanai par teju 30 miljoniem eiro.

Jau vēstīts, ka Pārtikas nozares paome noraidījusi VM priekšlikumu.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugumsValdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+