Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
20. augusts, 2015
Drukāt

Priekšlikumu ieviest akcīzes nodokli šokolādei, sālim un cukuram apspriedīs darba grupā

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu par akcīzes nodokļa ieviešanu arī šokolādei, sālim, cukuram, augu aizsardzības līdzekļiem un citiem produktiem apspriedīs starpinstitūciju darba grupā.

To ceuturtdien žurnālistiem sacīja Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs, Zemkopības ministrijas (ZM) parlamentārais sekretārs Armands Krauze.

Darba grupas sanāksme varētu notikt tuvākajā laikā, un tajā piedalīties paredzēts VM, ZM, veselības nozares un zemkopības jomas profesionālo organizāciju pārstāvjiem.

Kā ziņots, VM ir sagatavojusi attiecīgos priekšlikumus nākamā gada budžeta ieņēmumu palielināšanai par teju 30 miljoniem eiro.

Jau vēstīts, ka Pārtikas nozares paome noraidījusi VM priekšlikumu.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+