×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Progresīvākos dabaszinātņu un matemātikas skolotājus aicina izvirzīt “Ekselences balvai”

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Skolu vadība, vecāku un skolēnu organizācijas, skolotāju asociācijas, pašvaldības, augstskolas un uzņēmumi aicināti no 9. oktobra līdz 3. novembrim progresīvākos Latvijas bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus izvirzīt “Ekselences balvai”, informē Latvijas Universitātē.

“Ekselences balvas” organizatori un mecenāti balvai aicina izvirzīt skolotājus, ar kuru darbu var lepoties, kuri savās stundās māca skolēniem būt uzņēmīgiem un radošiem, rosina skolēniem darboties kā pētniekiem, aicina izmantot informācijas tehnoloģiju priekšrocības, vada stundas arī ārpus klases, kā arī dalās savā pieredzē ar kolēģiem.

“Pēdējā laikā pieaug sabiedrības, īpaši uzņēmēju, spiediens uz skolām par dabaszinātņu izglītības kvalitāti, lai darba tirgū nākotnē nonāktu zinoši, prasmīgi un uzņēmīgi jaunieši. “Ekselences balva” ir viena no iespējām, kā līdzdarboties izglītības uzlabošanā, izceļot labākos no labākajiem un motivējot izaugsmei aizvien vairāk skolotāju visā Latvijā,” norāda LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra vadītāja Dace Namsone.

Lai izvirzītu skolotāju šai balvai, jāaizpilda veidlapa, kurai jāpievieno skolotāja CV. “Ekselences balvas” nolikums, kā arī pieteikuma veidlapas un plašāka informācija par projektu atrodama LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra interneta vietnē “www.dzm.lu.lv”.

Labākie no balvai izvirzītajiem skolotājiem 9. decembrī tiksies balvas finālā, lai konkursā apmainītos ar inovatīvām idejām mācību darbā, analizētu mācību situācijas, risinātu metodiskus uzdevumus, modelētu un vadītu nodarbības skolēniem. Dienas noslēgumā notiks svinīga apbalvošanas ceremonija, kurā tiks godināti visi finālisti.

1400 eiro lielo balvu katra mācību priekšmeta skolotājam – balvas ieguvējam – nodrošina Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA “Metrum” un VAS “Latvijas valsts meži”.

“Ekselences balvu” ceturto gadu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU fondu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+