Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
16. janvāris, 2015
Drukāt

PTAC šobrīd vairāk sūdzas par mobilajiem telefoniem, nevis apaviem (1)

mobilie_telefoni_daudz

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) iedzīvotāji šobrīd vairāk sūdzas par mobilajiem telefoniem un elektroprecēm, apsteidzot līdzšinējo sūdzību līderi – apavus, piektdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica centra direktore Baiba Vītoliņa.

“Mums sūdzības katru gadu ir daudz. Šogad nelielas izmaiņas notikušas, vairs apavi nav pirmajā vietā, bet pirmajā vietā ir mobilie telefoni un elektropreces. No pakalpojumiem – tūrisms,” stāstīja Vītoliņa.

Savukārt kā sāpīgākos gadījumus Vītoliņa minēja ortopēdisko matraču iegādi un Lietuvas tūrisma kompānijas maksātnespēju. “It sevišķi vecākiem cilvēkiem, zvana uz mājām un piedāvā ortopēdiskos, ārstnieciskos matračus izmēģināt, tie maksā milzu naudu, tos atved mājās un tiek parakstīt kredīta līgums. Paldies Dievam, kredīta līgumus ir izdevies atrisināt caur kredīta devēju un ceram visiem patērētājiem palīdzēt,” stāstīja Vītoliņa.

Tāpat daudzi cilvēki cietuši no Lietuvas tūrisma operatora maksātnespējas, kura ceļojumi iegādāti kolektīvās iepirkšanās portālos. “Tur daudzi cilvēki pazaudējuši naudiņu,” piebilda PTAC vadītāja.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka PTAC pērn saņēmis 2274 sūdzības, kas ir par 1,3% vairāk nekā 2013.gadā.

PTAC izskata patērētāju iesniegumus un sūdzības par patērētāju tiesību pārkāpumiem, sniedz juridisku palīdzību patērētājiem un var aizstāvēt tiesā viņu tiesības un ar likumu aizsargātās intereses.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 95% no tiem kuri sūdzas par mobilajiem tālruņiem ir vienkārši idioti, kuri nav spējīgi viņu pašu spēkiem nokonfigurēt. Un tad ir vainīga visa pasaule, tikai ne pats daunelis

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+