Pujacs un “Avangard” pagarina sezonu, “AK Bars” bez Dārziņa izlīdzina sēriju 0

KHL Gagarina kausa izcīņā Austrumu konferences pusfinālā trešdien uzvaras izcīnīja Omskas “Avangard” un Kazaņas “AK Bars”, tādejādi piektās spēles būs abās sērijās.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Omskas “Avangard” bija nepieciešamas 211 minūtes un 40 sekundes, lai pārspētu Čeļabinskas “Traktor” vārtsargu Maiklu Gārnetu. Turklāt tas izdevās divas reizes, vēl vienu ripu omskieši raidīja tukšos “Traktor” vārtos un aizveda no Čeļabinskas 3:1 uzvaru. Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs laukumā bija 22 minūtes un 42 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks Omskas komandā. Sērijā rezultāts pretējs (1:3), piektā spēle Omskā. Gārnetam par sešām minūtēm izdevās pārspēt iepriekšējo Gagarina kausa “sauso” rekordsēriju, kas piederēja Georgijam Gelašvili.

Kazaņas “AK Bars” sērijā pret “Salavat Julajev” diviem zaudējumiem savā laukumā atbildēja ar divām uzvarām Ufā, sērijā panākot 2:2. Šodienas spēlē Kazaņas hpkejisti uzvarēja ar 5:3, Lauris Dārziņš otro spēli pēc kārtas nebija “AK Bars” pieteikumā. Uzvarētāju labā trīs vārtus guva somu uzbrucējs Niko Kapanens.

KHL GAGARINA KAUSA IZCĪŅA

“Traktor” – “Avangard” 1:3 (0:0, 0:2, 1:1). Čistovs (52.) – Kaļiņins (24.), Sjomins (27.), Zaborskis (59.). Sērijā 3:1.

“Salavat Julajev” – AK “Bars” 3:5 (1:1, 2:2, 0:2). Ružička (7.), Pilstrēms (23.), Atjušovs (38.) – Obuhovs (10.), Kapanens (33., 35., 51.), Petrovs (42). Sērijā 2:2.