Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
7. jūnijs, 2015
Drukāt

Purvciemā no degoša daudzdzīvokļu nama izglābj astoņus cilvēkus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Rīgā, Purvciemā, Brantkalna ielā, daudzdzīvokļu namā sestdien, 6.jūnijā, izcēlies plašs ugunsgrēks un izglābti astoņi cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informē, ka ēkā liesmas bija apņēmušas 4.stāva dzīvokli 30 kvadrātmetru platībā, kāpņu telpu piecu kvadrātmetru platībā, kā arī no karstuma pārsprādzis dzīvokļa logs un aizdegusies siltinātās mājas fasāde 15 kvadrātmetru platībā. No ēkas ar ugunsdzēsēju masku palīdzību izglābti astoņi cilvēki, no kuriem šešiem bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība saindēšanās ar dūmiem dēļ.

Notikuma vietā strādājušas sešas ugunsdzēsēju automašīnas. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.20, bet ugunsgrēks likvidēts plkst.22.37.

Arī Salaspilī no degošas ēkas evakuēti vairāki cilvēki. Ap plkst.19 kādā trīsstāvu ēkā ar atklātu liesmu dedzis dzīvoklis 20 kvadrātmetru platībā. Vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās vietējās pašvaldības policijas darbinieki no ēkas evakuēja vairākus cilvēkus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 70 notikumiem, no kuriem 45 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 15 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+