×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.2°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
29. novembris, 2016
Drukāt

Puteņa biļetes: Rīgā trešdien autovadītāji var braukt bez maksas (4)

Foto LETAFoto LETA

Snigšanas dēļ rīt, 30.novembrī, autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saskaņā ar meteorologu prognozēm par gaidāmo snigšanu Rīgas pašvaldība noteikusi, ka trešdien autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas – tiks ieviestas tā saucamās puteņa biļetes.

Šajā laikā par braukšanai sabiedriskajā transportā derīgu dokumentu tiks uzskatīta arī vieglā transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Automašīnas tehniskā pase kā braukšanai derīgs dokuments jāuzrāda tikai kontroles laikā, tā nav jārāda transportlīdzekļa vadītājam. Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu pārvadājumiem.

Šo iespēju var izmantot jebkura pilngadīga persona, autovadītāja apliecībai nav obligāti jābūt līdzi. Reģistrācijas apliecība apliecinās, ka konkrētais transportlīdzeklis tajā brīdī neatrodas satiksmē, kas ir pašvaldības mērķis. Minētos braukšanas atvieglojumus pašvaldība ievieš, lai mazinātu satiksmes intensitāti stipras snigšanas laikā vai pēc tās, tādējādi atvieglojot ielu uzturēšanas tehnikas darbu.

Par tā saucamo puteņa biļešu ieviešanu attiecīgu rīkojumu izdos Rīgas pilsētas izpilddirektors.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai Rīgā 30. Novembrī puteńo? Vai pat snieg? Ko tas Ušakovs māžojas?

  2. Vai kāds ir uzzinājis cik naudas tiek pārskaitīts, par “puteņa” biļetēm kārtējās kabatās? Putenis un apledojums bija pirmdienas naktī – jau kārtējās puteņa biļetes skaidrā laikā – atkal kaut kāda shēma…

  3. priekslikums Rigas Domei Atbildēt

    Rigas ielas sniegu nenovakt visu ziemu,autovaditajiem izdalit brivbiletes visas ziemas garuma.

Draugiem Facebook Twitter Google+