Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
16. augusts, 2014
Drukāt

Radīts iepazīšanās portāls ģēnijiem (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Viena no vērtībām, ko mēs vēlētos redzēt potenciālajā partnerī, neapšaubāmi ir prāts.

Organizācija Mensa (www.mensa.org) ir visvecākā pasaules vietne, kas paredzēta cilvēkiem ar augstu intelekta līmeni. Atrast sev partneri ar līdzīgu intelektuālo līmeni iespējams
vien ar servisa Mensa Match palīdzību, raksta žurnāls “Māksla Mīlēt”.

Iepazīšanās portāls match.com ir atradis veidu, kā apvienot cilvēkus ar līdzīgu prāta un intelekta līmeni. Vienlaikus šīs tīmekļvietnes lietotāji savam profilam varēs pievienot Mensa logo nozīmīti, kas ļaus dalībniekiem citam citu viegli atpazīt.

Protams, šis ekskluzīvais pakalpojums un logo būs pieejams tikai reģistrētiem Mensa biedriem. Lai par tādu kļūtu, nepieciešams, lai jūsu IQ līmenis būtu augstāks par 130, kas nozīmē būt gudrākam par 98 % cilvēku, kas izpildījuši intelekta testu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Būtu jauki, ja arī pateiktu, kādu iq testu viņi pilda? Visi to pašu, vai katrs citu? Izpildīju tiko vienu testu- sanāca iq 157, Nedomāju, ka ietilpstu kkādos pāris procentos gudrīšu, es lauku tante parastā.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+