×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Raidījums: Jelgavā smagi piekauta meitene no ukraiņu bēgļu ģimenes (28)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Jelgavā smagi piekauta kāda meitene no ukraiņu bēgļu ģimenes, ziņo Latvijas Televīzijas raidījumu “4.studija”.

Ģimene Jelgavā ieradusies šovasar, lai paglābtos no kara, un patlaban tai ir bēgļu statuss.

Pēc nodarbībām skolā dodoties uz mājām, meitai, kura mācās sestajā klasē, uzbrukušas vairākās meitenes, kas, pēc tēva teiktā, esot bijušas 8. vai 9.klases skolnieces no citas skolas otrā pilsētas galā.

Meitenes ņirgājušās, teikušas, ka meita atbraukusi no Ukrainas “kaut kādas sādžas”, un ka viņa “ne tā runājot”. Meitene sista ar galvu pret zemi.

Mediķi viņai konstatējuši smadzeņu satricinājumu, izsists arī zobi. Pēc mātes teiktā, meitenei tagad bail iet ārā no mājas ukraiņu akcenta dēļ.

Lietu izmeklē policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Kādi bēgļi no Ukrainas!!! Viņiem pieder veikali pilsētā.

 2. Kaut kas zvērisks, un tas notiek skolā . A ko tad dara skolotājas neko neredz, neko nedzird.
  Tagad jau bērniem pašiem sevi jāaizsargā skolās, jāņem lidzi gāzes baloniņi.

 3. Izskatās pēc rūpīgi plānotas provokācijas. Noziegumu izmeklē krievu tautības policisti un secina, ka tas ir tikai sadzīvisks konflikts. Sabiedrība prasa uzbrucējas sodīt. Nu Putinam ir iespēja parādīt, ka Latvija ir krievu pasaules sastāvdaļa un ir aizargājama.

 4. Un kur tad bija SKOLOTĀJA tajā brīdī?????

 5. pagalam,meitene ir gandrīz nosista.Bet ja kaujas latvieši savā starpā vai krievi, tad nekas.Ko te var uzpūst no oda ziloni…

 6. Valsts apmaksātās skolās audzinām sev valsts ienaidniekus?!

 7. Nu kā drīkst šādu faktu nodot atklātībai?! Tā taču mēs riskējam “aizskart krievvalodīgo jūtas”! Labi vismaz ka gandrīz visos portālos, kur ir ziņa par šo notikumu tiek minēta CITA skola, nevis skaidri un gaiši pateikts, ka tās bija krievvalodīgās metienes no ģimenēm, kuras viesmīlīgi ir savā saimē uzņēmusi Latvijas valsts. Te labi var redzēt tos izslavētās integrācijas rezultātus un to toleranci un miermīlību no integrēto cittautiešu puses. Tā tik turpināsim! Tālu tiksim.

  • Tā cita skola nav skola, bet jauniešu centrs Junda, kur jaunieši nāk uz dažādiem pulciņiem, interešu grupām, tādēļ arī ir dažāda vecuma kopā.

 8. pēc lasītā bet labs Atbildēt

  =Valsts apmaksātās skolās audzinām sev ienaidniekus.
  Šie radījumi (nav cita vārda) atdarina savus vecākus un realizē skolā apgūto. Nekavējoties anulēt pilsonību visiem, kam pēc starptautiskām normām tā nepienācās, tad nebūs jāvaimanā, bet likuma ietvaros varēs izraidīt no valsts.=
  Tas darbs Iekšlietu ministram un ziņot parlamentam par darīto, bet….

 9. kur vainīgie?
  varētu arī parunāties redzēt ka jelgavas akcents darbojas !

 10. Neesmu es pret krieviem,neesu ari par Latviesiem.. Esmu pati par sevi.. Bet sis ko es izlasiju..esmu soka..butu mana vara..b*ed es tas sikas smaras vnk pa viena noslanitu ar lecamauklu,ka ilgi vinas atceretos..:@ Kuces a ne berni:@

 11. vajag sodit gan bernus gan vecakus pec pilnas programmas ,jo ta darit nedrikst,tiesam kauns

 12. Vajadzēja meiteni sūtīt uz latviešu valodas skolu, nevis ienaidnieku krievnacistu skolu.

 13. Kaads kauns par meitenem! Barbari!

 14. Pat zobi izsisti? Tur jau tiesai jābūt un sīkajām kolonijai.

 15. Un ko gan citu gaidījāt no krievruņu okupantu pēctecēm un jaunajām neonacistēm? Vai gaidījāt, ka viņas mīlēs ukraiņu bēgli un latviešus?

 16. Gribu zināt vairāk par meitenēm, kuras to izdarīja. To ,ka tagad saiti pilni ar cietušās meitenes aprakstu, es arī uzskatu par morālu teroru cietušajai, bet nav sabiedriskais nosodījums vainīgajām. Ne skola, ne vārdi, ne vecāku attieksme. Tas būtu daudz svarīgāk un audzinošāk.

 17. Vēlākais rīt, ar suņiem un spec vienību! Momentāli arestēt tos pāri darītājus! Iemst cietumā! Un noskaidrot šo Noziegumu! Sodīt uz netiem, entiem gadiem! Un parādīt galvenajos EU ziņu kānālos, sašutuma, Rīcības gaitu! Operatīvi un Nežēlīgi apcietināt Noziedzniekus, kautvai tie ir bērni! Un par šo Kauna izdarību Latviešu zemei, tautai, sodīt ar bargiem sodiem tos/tās noziedzniekus! Tā ir Krievu komunistu, separātistu patriotu (kuri Latvijā ir ļoti daudz) varza! Kura visu laiku, kā uz kartsām oglēm, kurina naidu un būtu gatavi paņemt ieročus rokās, lai rīkotos līdzīgi, kā Ukrainā! Mēs to ļoti daudzi zinam! Tas nav jāpierāda! Bet šis Noziegums nedrīkst noplēnēt, apmuļļāt, izvazāt un galu galā izzīst no pirksta vairāk attaisnojumus, nekā kriminālus pierādījumus un Ļaunumu! Momentāli Mēs, ļoti daudzu Latvieši, Pieprasam Nekavējoties rīkoties un kautvai tagad pa nakti sadabūt rokās, atrast vaininiekus! Nekāda žēlastība! Tā ir provokācija! Un tie, kuri šādu ļaunumu, necilvēcību atbalsta, attaisno, tos ir jāpadzen ar sūdainu mietu, pa muguru, no Latvijas uz mūžīgiem laikiem! Tas kas ir noticis tas Apkaunojums Mums, Latviešiem! Un ļoti daudziem, simtiem, tūkstošiem Latviešu, ir jāizsaka atbalsts, morāla palīdzība, ar laipnību, cieņu, pret šo Ukraiņu meiteni un viņas tuvieniekiem, ja tādi Latvijā, kopā ar viņu ir! Bet vaininieki ir Obligāti! Ļoti nežēlīgi jāsoda! Lai šo agresiju, tās personas atcerētos un nožēlotu visu atlikušo mūžu! Un viņu atbalstītāji lai pabolās un sadzird, kas notiks ar tādiem, kuri kautko tik necilvēcisku uzdrošināsies izdarīt! Rīkojieties! Bet tikai atkal nenomuļļājiet visu! Jārīkojas Momentāli dažu stundu laikā! Rīt par, Ceturtdienas Panorāmā, vai LNT ziņās ir jāpaziņo, ka vaininieki ir arestēti, sagūstīti ar rokas un kājas dzelžiem un smagām ķēdem ap kaklu! Un tagad tup aukstās Centrāl cietuma pagraba kamerās! Kur telpas stūrī, grīdā ir caurums, kur nokārtoties.

  • tevi, provokātor/e, derētu nedaudz paārstēt – tā, lai tu pārtrauktu savas demagoģiskās riebeklības šajā saulē. Iespējams, ka esi viena no šīm Čingizhana pēctecēm, kuras uzbruka ukraiņu meitenei…

 18. BERNI IR LOTI CIETSIRDIGI!

 19. tos kuru vecaakus ir ieboreejushi saviem beerniem, ka fiziski jaaietekmee ukrainju begljus ir kriminaali jaasoda!!!

 20. Stulbums, kā ta var? Tas taču ir cilvēks!

 21. Taa krievi ciinaas ar fasistiem.

 22. Domāju,ka pie vainas ir mūsu lielo brāļu atvases,kas neieredz ukraiņus un atbalsta putļeriešus.Kaut izdotos tās maitas bestijas noķert.Jālūdz par ukraiņu meitenīti…

 23. Pat nezinu, ko teikt. Vienkārši- cūcība.

 24. Kauns mūsu valstij un tas pierāda ka sēžam uz pulvera mucas,krievi paliek arvien bezkaunīgāki

Draugiem Facebook Twitter Google+