Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
3. novembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Vērtēs ģimenes ārstes atbildību saistībā ar Ventspilī cietušā bērna nāvi

Foto-BKUSFoto-BKUS

Ilustratīvs foto

Veselības inspekcija vērtēs ģimenes ārstes Marutas Dreimanes atbildību saistībā ar Ventspilī cietušā bērna nāvi, otrdienas vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Ģimenes ārste iepriekšējā dienā bija apskatījusi bērnu un redzējusi sasitumus, taču aizņemtības dēļ ziņošanu Valsts policijai atlikusi uz vēlāku laiku. Likums nosaka, ka šādos gadījumos par notikušo ir jāziņo divpadsmit stundu laikā. Tomēr nākamajā dienā bērns jau tika nogādāts slimnīcā bezsamaņas stāvoklī.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka ka 27.oktobrī ap plkst.11 policija saņēma informāciju, ka slimnīcas reanimācijas nodaļā bezsamaņas stāvoklī nogādāts zīdainis ar redzamiem miesas bojājumiem, kurš pēc sākotnējās informācijas izkritis no gultiņas.

Ņemot vērā bērna stāvokli, policijā tika pieņemts lēmums uzsākt kriminālprocesu, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Bērna māte strādā, tāpēc bērnu pieskatīja radinieks, kas arī izsauca ātro palīdzību. Cietušais tika pārvests uz slimnīcu Rīgā.

Tomēr Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mediķiem neizdevās glābt smagi cietušā bērniņa dzīvību.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+