Kultūra
Mūzika

Ralfa Eilands dzied “Muļķa sirdi” un kopā ar Latvijas Radio bigbendu radījis programmu “Cits Pauls”0

Ekrānuzņēmums no TVplay.lv

Mūziķis Ralfs Eilands kopā ar Latvijas Radio bigbendu sagatavojis jaunu koncertprogrammu “Cits Pauls”, ziņo raidījums “900 sekundes”.

Programma no pavasara līdz rudenim apceļos Latvijas koncertvietas, sākot ar Vidzemes koncertzāli “Cēsis” 4. aprīlī.

“Pirmā programma “Cits Pauls” mums radās “Positivus festivāla desmitgadē, tālāk skanēja “Palladium Rīga” un citās koncertzālēs Latvijā. Cilvēkiem ir interese klausīties vēl, bet, lai atnāktu vēl, viņiem vajag jaunu programmu. Esam izvēlējušies dažus ejošākos gabalus no iepriekšējās programmas – “Zilais karbunkulis” un “Dāvāja Māriņa”, pielikām klāt jaunas,” stāsta Ralfs Eilands.

Mūziķis pauda, ka nosaukt visas programmā iekļautās dziesmas nemaz nav nepieciešams, jo visas Paula dziesmas ir zināmas un mīļas. Ralfs Eilands gan pieminēja, ka jaunajā programmā ieceļojusi arī viena mazāk dzirdēta dziesma no iepriekšējās programmas – “Krodziņā mazā”, kura sākotnēji Paulam tapusi kā instrumentāls skaņdarbs, un tikai pirms diviem gadiem tapis tai klāt teksts.

“Mums, protams, vajag Maestro svētību, lai spēlētu viņu skaņdarbus, it īpaši tādēļ, ka pavadījumu uztaisījām jaunās, modernās aranžijās – fanks, pops, hiphops, regejs. Maestro bija uz pirmo koncetu “Palladium Rīga” koncertzālē, katoties, kā mēs šīs dziesmas izpildām, bija ļoti priecīgs, un tajā dienā pēc uzstāšanās viņš man uzdāvināja – man tieši bija dzimšanas diena – “Kārums” sieriņu,” smejas Ralfs Eilands, jautāts, kā komponists novērtējis koncertprogrammu.

Programmu iesildīs stendapa komiķis Edgars Bāliņš.

LA.lv