×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Repšes partija meklē biedrus (42)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas medijos parādījušās reklāmas, kurās ekspremjera Einara Repšes biedrība “Latvijas attīstībai” aicina pievienoties savām rindām potenciālos jaundibināmā politiskā spēka biedrus.

Biedrības “Latvijas attīstībai” pārstāvis Edgars Jaunups atzina, ka reklāmu pamatmērķis esot popularizēt biedrības idejas, bet to papildu uzdevums esot jaunu biedru piesaistīšana topošajam politiskajam spēkam. Likumā prasītie 200 biedri jaunas partijas dibināšanai jau esot nodrošināti.

Pēc E. Jaunupa vārdiem, politiskā spēka iecere ir pulcināt ap sevi cilvēkus, kuriem jau ir autoritāte sabiedrībā un kuri ir profesionāļi savā jomā, kā arī tiem tuvas “Latvijas attīstībai” ideoloģiskās nostādnes. “Pateicoties mūsu reklāmas aktivitātēm, mums veidojas papildinājums. Ja cilvēki domā par iesaistīšanos politikā, šis ir īstais brīdis,” skaidroja E. Jaunups. Viņš piebilda, ka politiskajam spēkam pieteikušies arī vairāki plašākai sabiedrībai pazīstami cilvēki, taču tie tikšot atklāti tikai jaunās partijas dibināšanas kongresā 15. decembrī. Topošās partijas pārstāvis skaidroja, ka tā augs lēni un pakāpeniski un iestāšanās partijā tās biedriem nebūs jāuztver kā formalitāte.

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. Cik man maksās, lai es ar šito pabiedrotos? Man ar miljoniņu kādam laikam pietiktu 🙂

 2. Tā ir lielākā nekaunība un cinisms, kādu vien politiskajā Latvijas dzīvē ir nācies piedzīvot.

 3. prātiņ,nāc mājās, Atbildēt

  Jābūt ” pašnāvniekam” lai papildinātu šīs partijas rindas

 4. Ja Repšes partija nebloķēsies ar vienotību tad tā būs lielākā kļūda viņa ambīciju ceļā. Viņš ir gudris bet ambīciju vē vairāk.

 5. Jācer, ka tauta sabāzīs atpakaļ vēstures miskastē šo ATRADENI kopā ar visiem jaunpupiem!

 6. Un ar reklāmas vārdiem:”Mēs esam maza tauta….””atsaucību nav ko gaidīt.Tautas VISAS ir lielas,arī MAZSKAITLĪGAS!!Un repšis jau vienreiz mūs paspēja ”apkāst”.Domājam !

 7. tā ir Latvijas interešu nodevība – krievu uzpirkts, repše tagad grib sadrumstalot latviešu balsis lai sc varētu tikt pie varas (un ja gadījumā arī repse ar saviem krievu sponsoriem pārvarēs 5% barjeru, tad viņš jau sen ir izteicies, ka grib sadarboties ar sc).
  patriotiskie cilvēki – nekādā ziņā nebalsojiet par šo ***. viņam jau bija iespeja veikt labus darbus, kad bija premjers, bet kā redzams nekur tālu viņš tajā laikā netika, bet viņa nedarbu sekas redzamas vēl tagad, piem. valstij neizdvīgās garantijas zaharjinam (liepajas metalurgam) parakstija repše.

 8. Bagātu uzņēmēju pietiks?

 9.  Vienu sievišķi aplaupi – cietumā! Veselu tautu aplaupi – saeimā! Abas vietas ar jumtu virs galvas un brīvpusdienām!

 10. 1.Kā var atkal nesolīt!
  2.R.dibināja “nejēdzību apkarošanas komiteju”, kura tā arī pazuda,tikai vairojot nejēdzības
  3.Ziedojumu vākšana R.politiskajai darbībai ir vēl nesodīta kukuļņemšana lielos apmēros.
  4.Repše atgriežas,lai ar varu piesegtu nejēdzīgos paša radītos valsts 50 miljonu zaudējumus LM?
  5.Vecie oligarhi rāpo atpakaļ

 11. Baltijas Banka jau no pašiem pirmssākumiem bija krimināls noziegums. Laventa un viņa sabiedroto kriminālā pagātne ir bijusi plaši zināma, bet tieši viņiem Repše un Godmanis piegādāja vilciena vagonus pilnus ar Latvijas iedzīvotāju rubļiem (t.s. “vagonu skandāls”). Lavents par šo naudu nopirka Krievijā naftu, ko pārdeva par valūtu, un tad no Latvijas Bankas nopirka vairākas Latvijā esošās bankas. REPŠEM, GODMANIM U.C. IR LIEKI RUNĀT, KA LAVENTAM NEVARĒJA AIZLIEGT BANKAS REĢISTRĀCIJU. VIŅI ŠOS *** IZRAUDZĪJĀS UN IEKĀRTOJA. Vēl tagad valdības augstākos ešelonos atrodami padomnieki, kuri pazīstami kā bankrotējušo banku ierēdņi.

  Daļēji šis noziegums bijis iespējams tiesību aizsargāšanas sistēmas vispārējo trūkumu dēļ. GODMAŅA LAIKĀ NO KRIMINĀLKODEKSA IZŅĒMA VESELU NODAĻU PAR NOZIEGUMIEM PRET TAUTAS ĪPAŠUMU. ĢENERĀLPROKURORS SKRASTIŅŠ KOMISIJAI VAIRĀKKĀRT SKAIDROJA, KA PĒC MŪSU LIKUMIEM NOZIEGUMS KONSTATĒJAMS TIKAI PĒC TĀ IZDARĪŠANAS. Jā, arī viņš esot labi redzējis, ka nauda aizplūst no Latvijas un tiek ieguldīta starptautiskajā finansu tirgū ar 6 – 7% likmi gadā, bet Latvijā par noguldīto naudu solīti pat 10% mēnesī. Tā viņa acu priekšā veidojies “caurums”, bet viņš (ģenerālprokurors) nedrīkstējis iejaukties privātīpašnieku darīšanās, jo privātīpašums ir svēts un neaizskarams, kamēr nav noticis skaidri nosakāms noziegums. 6. Saeima neatbalstīja šā likuma sakārtošanu. Ir taču zināmi tā autori un parlamentāriešu balsojumi.

 12. kurš nākamais uz valsts galvojumiem privātajam kredītam rindā?

 13. Ja man nesaziedos 1000000 latu, vai vismaz 10 krutkas pudeles, es partijā nestāšos

 14. a kakāt negribas ????

 15. Marsieša kārtējais uznāciens?

 16. Neviens domājošs cilvēks uz viņu lētajām reklāmām neuzķersies, visiem ir skaidrs, kas aiz viņiem stāv un kāpēc tāda partija tiek dibināta. Ar Reformu partiju nesanāca Saskaņas centra partnere, jo atšķēlās Vienotības ielikteņi un viens otrs bija nacionāli domājošs deputāts, tad tagad tiek ielikts pamats dublim 2

 17. ērce ---- Eināram Atbildēt

  Jefiņ, tu esi otrs Šlesers ! Latvieši vairs nav ar pliku roku ņemami. Padomiska smadzeņu skalošana iedarbojas tikai tad, ja cilvēki ir muca turēti un pa spundi baroti. Izbeidz šo muļķību !

 18. Es gan zinu vienu, kas varētu biedroties – Džemma Skulme, tā viņu cēla debesīs jau sen un teica, ka tik pareizus un proporcionālus sejas vaibstus nav nevienam redzējusi. Bonuss Džemmai Skulmei – Latvijas māksliniecei!

 19. Nezinu nevienu no sev zināmajiem cilvēkiem, kuri gribētu biedroties ar šito ***!

 20. Finanšu ministrs Einars Repše (JL) un labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) otrdien parlamenta ārkārtas sēdē no Saeimas tribīnes aicināja pieņemt īpašo likumu,kas uz laiku paredz samazināt pensijas un strādājošo vecāku pabalstus”.Skat.Repše unAugulis aicina Saeimu atbalstīt pensiju samazināšanu”,Aleksis Zoldners,”Apollo”,redakcija@apollo.lv Otrdiena,2009.gada 18.jūnijs,17:15

 21. Skat.”Repše: netiek plānota pensiju samazināšana,ne nodokļu palielināšana”,Līva Melbārzde,Db,2009.gada 1.jūnijs,10:38

 22. Lūdzu dievu,lai šo *** un viņa sekotājus tauta atkal neievēlētu….tauta,nāciet pie prāta!!!

 23. lasa kā sēnes mežā -visas pēc kārtas.

 24. Repše visā Latvijā grib būt tāds pats Ušakova satelīts kā Ameriks Rīgā.

 25. Cik ķertam ir jābūt, lai atkal ticētu šim tipam? Pēc viņa rezultātiem Saeimas vēlēšanās varēs precīzi izmērīt tautas naivuma/muļķības indeksu….

  • It sevišķi ja par valsts attīstību sola rūpēties cilvēks ar 900 000 Ls parādsaistībām. Pats savu dzīvi nespēj sakārtot, viņš nu pacels valsti !

 26. Šī partija stāv par praidiem, homoseksuālistu “tiesībām” kļūt par neaizskaramu eliti, par “naida runas” paplašināšanu, par dzimumu līdztiesību un gatavi sadarboties ar Saskaņas centra interfronti.

  Tas Repše, kas kādreiz dibināja LNNK ir ***.

 27. Vai šie caurkritušie būtu tie kuriem uzticētos cilvēki kuriem ir autoritāte?Kādu attīstību var gaidīt no tiem kas savā personīgajā dzīvē neko nav sasnieguši,dzīvo tikai uz parāda.Laikam jau paši arī to saprot ja iestāšanās partijā nebūs formalitāte bet iespēja laimes meklētājiem pieteikties un neveiksmes gadījumā atteikties no piederības partijai.

 28. Repše BIJA aizrautīgs saucējs ,vajadzīgs 90-to gadu sākumam. Kā politiķis izrādījās pilnīga nulle ,kā biznesmens ,nu galīgi autā. Tauta jau vienreiz saziedoja tos nepilnos 400 tūkstošus latu ,kādu projektu tie pacēla ? Tikai personīgos parādus . Latvijas attīstībai … skan ,bet tikai mucas turētajiem aiz muguras tās iekšējais tukšums.

 29. vilks(ne jenotvilks) Atbildēt

  “Likumā prasītie 200 biedri jaunas partijas dibināšanai jau esot nodrošināti.”

  Vai tiešām Latvijas dīķos ir tik daudz bebru !?

 30. Viņiem paredzama nākotne tikai ja apvienosies ar kādu no esošajām partijām – piemēram Vienotību, jo ar ZZS būs pārāk atšķirīgi domāšanas virzieni, NA ar viņiem neies jo pārāk liberāli, RP droši vien ka gribētu, bet izskatās ka pašiem kādam jāpievienojas, ja ar SC – miris projekts.

 31. Kam pievienoties? Parādu atkarīgajam Repšem, vai viņa sponsoriem – dubultā tarifa biznesmeņiem. Vēl var pievienoties Jaunupam, kas budzēta līdzekļus izvazās uz visām pusēm.

 32. skat,Jaunups arī klāt!

 33. Meklē biedrus,vai atkal miljonu? Laikam “mīļotā” ādas žakete nodilusi,vajag jaunu.

 34. Zatlers jau arī meklēja ikvienu garāmgājēju.
  Kas no tā iznāca, paši redzat.
  Tās reklāmas ir pretīgi uzmācīgas.

 35. Jaundibinaataas partijas ir Latvijas kaprachi, jo buutiibaa taas stiprinaas krievisko SC. Un kaa tad ir ar Repshes godiigumu? Kas veiciinaaja vinja galvojumu Metalurga aiznjeemumam? Es atceros, ko Lipmanis teica!

 36. Piedošanu par dzives aprakstu – kad autobraucēju spiež pūslis, tas meklē ceļmalas krūmiņus…un kad caurkritušu politiķi spiež parādnasta tas meklē muļķus, kuri parādus segs… vai nu tie parādu turētājam ir jāatstrādā. Gribētos šeit pieminēt krievu kriminālbojevikus – tev ir ieslēgts skaitītājs…

 37. Meklē jaunus idiotus ,ko apcakarēt .

 38. Cik ņaudiņas jāsavāc? Atbildēt

  Vai atkal miljoniņš? Latos vai Eirās? Vai Ušakovs jau piekritis? Un Bērziņš? Dombrovskis jau “***”? Sudraba? Godmanis vēl brīvs, ar visu kundzi? Akkk…. jauka dzīve Latvijā?

 39. Uz katrām vēlēšanām pa jaunai partijai ar salasītiem biedriem. Kamēr visi sastrādāsies un atradīs kopīgus tematus būs jaunas vēlēšanas un jaunas partijas. Ja pamatus katru reizi nodrupina un pārlej, līdz mājai netikt.

Draugiem Facebook Twitter Google+