×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. marts, 2012
Drukāt

Restorāniem Sieviešu dienā rezervāciju pieplūdums

vina_pudeles

Šodien, Starptautiskajā sieviešu dienā, Rīgas restorānos vērojams īpašs klientu pieplūdums vakariņu rezervācijai, biznesa portāls “Nozare.lv” uzzināja, aptaujājot uzņēmumus.

Kā pastāstīja “Garage”, “Kitchen” un “Experience cafe” saimnieks Jānis Jenzis, šajā dienā jau tradicionāli ir piedzīvota lielāka interese no klientu puses.

“Tas ir tāds pavasara ritms – 8.marts ir tikpat populārs kā Svētā Valentīna diena 14.februārī, un cilvēkiem šie svētki patīk,” piebilst Jenzis.

Pēc viņa teiktā, visos trīs restorānos šodien būšot padomāts par sievietēm un viņas saņems saldus pārsteigumus.

Arī restorānu “Čārlstons”, “Umami” un “Iguana” vadītājs Elmārs Tannis uzsver, ka 8.martā vienmēr ir liels rezervāciju noslogojums.

“Šajā dienā nāk īpaši klienti, un mēs arī nodrošinām īpašu attieksmi,” akcentē Tannis.

Restorāna “Ostas skati” pārstāvis Krišs Zupiņš klāsta, ka šodien galvenokārt rezervācijas veicot pāri un ģimenes. Restorāns novērojis, ka vakariņu ieturētāju skaits palielinoties, pateicoties ne tikai 8.martam, bet arī labākiem laika apstākļiem un gaišākiem vakariem.

Lai visus klientus šodien apkalpotu ātrāk, “Ostas skati” saīsinājuši ēdienkarti, nodrošinot to ar īpašiem ēdieniem, kā arī visas sievietes tikšot īpaši sveiktas.

Restorānu “K.I.D.” un “Steiku haoss” mārketinga vadītāja Agnese Stafecka stāsta, ka 8.martā varot vilkt zināmas paralēles ar 14.februāri, jo rezervāciju īpatsvars ir lielāks. Tāpat, iespējams, sievietēm vakariņu laikā tikšot sagādāts kāds pārsteigums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+