×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. marts, 2015
Drukāt

Rēzeknes mērs lūdz sākt kriminālprocesu pret žurnālistu Jākobsonu (3)

Aleksandrs Bartaševičs. Foto - Timurs SubhankulovsAleksandrs Bartaševičs. Foto - Timurs Subhankulovs

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs ir vērsies prokuratūrā ar iesniegumu ierosināt kriminālprocesu par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu, ko plašsaziņas līdzekļos esot izplatījis portāla “kompromat.lv” žurnālists Leonīds Jākobsons, informēja domē.

Dome atgādināja, ka sabiedrība tika informēta, ka 24.martā Jākobsons vērsies pie ģenerālprokurora ar iesniegumu, kurā tika norādīts, ka Rēzeknes pilsētas mērs ir it kā izteicis draudus žurnālistam, nosūtot īsziņu.

“Žurnālista viedoklis tika pārpublicēts dažādos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos. Savukārt “Latvijas Mobilais Telefons” izsniegtajā ziņā par izejošiem un ienākošiem zvaniem un īsziņām no Bartaševiča telefona numura var pārliecināties, ka ne 23., ne 24.martā Rēzeknes pilsētas mērs nekādas īsziņas Jākobsonam nebija sūtījis,” pauž dome.

Līdz ar to Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs uzskata, ka žurnālista Jākobsona iesniegums ģenerālprokuroram ir vērtējams kā nepatiess ziņojums un žurnālista darbība nedrīkst palikt kā nekontrolēts instruments, ar kura palīdzību tiek īstenotas atsevišķas personas intereses. Pretējā gadījumā tiek apdraudēta valsts pārvaldes kārtība, un šāda personas rīcība, kas ir radījusi kaitējumu gan privātajai dzīvei, gan publiskajām interesēm, nevar palikt nesodīta.

Jau ziņots, ka marta sākumā tika nosūtīta pretenzija “Ludzas Zemei”: un laikraksta galvenajai redaktorei, kā arī portāla “kompromat.lv” veidotājiem par publikāciju virkni, kuras satur nepatiesas ziņas un ar tām tika aizskarts Bartaševiča un viņa ģimenes gods un cieņa. Šajā sakarā ir iesniegts policijā iesniegums par iespējama kriminālprocesa uzsākšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Rēzekne, kur tu ej? Atbildēt

    Rēzeknieši, cik ilgi jūs ļausiet šim homo sovjeticus pārstāvēt Rēzekni? Cik ilgi jūsu pilsēta atdos godu pilsētas centrā novietotam krievu armijas karavīra atveidojumam – okupācijas varas slavinošam piemineklim? Kā ir iespējams savienot Latgales Māru ar šo okupantu pieminekli?

  2. Man ir trīs mobilie, viņam tikai viens???

  3. Parastais un pliekanais SC biedrs – labākā aizsardzība ir uzbrukums…

Draugiem Facebook Twitter Google+