×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Rēzeknes novada jaunieši – aktīvākie skrējēji Latvijā

publicitātes fotopublicitātes foto

Šosezon skriešanas seriālā “Skrien Latvija” tika noskaidroti ne vien labākie skrējēji individuālajā un komandu ieskaitē, bet arī skrējējiem bagātākais novads, informēja organizatori.

Novadu kauss norisinājās pirmo reizi ne vien skriešanas seriāla vēsturē, bet arī Latvijā kopumā. Visas skriešanas sezonas garumā no aprīļa līdz oktobrim septiņu “Bigbank Skrien Latvija” posmu ietvaros Novadu kausa punktus krāja un par čempionu godu cīnījās 110 Latvijas novadi. Jāpiebilst, ka deviņas lielās republikas pilsētas – Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Valmiera, Ventspils šajā kopvērtējumā nepiedalījās.

Pārliecinošs triumfs ar 3440 punktiem pirmajā Novadu kausā šogad Rēzeknes novadam, kas saņēma Sportland dāvanu karti 500Eur vērtībā. Otrā vieta – Aizputes novadam (985 punkti), bet godalgoto trijnieku noslēdza Siguldas novads ar 745 punktiem.

Novadu kausa ieskaitē varēja piedalīties tie jaunieši līdz 18 gadu vecumam, kas startēja Tautas skrējiena (5-7km) distancē un reģistrējoties, savu dzīvesvietu norādīja konkrēto novadu. Ikviens jaunietis ar dalību skriešanas seriāla posmos papildināja savas dzīvesvietas punktu summu un tādējādi veda novadu soli tuvāk uzvarai. Starp šiem jauniešiem tika arī noskaidrota ātrākā meitene – Annija Zāģere (Aizputes novads) un puisis – Artūrs-Niklāvs Medveds (Aizputes novads). Abi uzvarētāji saņēma naudas balvas 250 EUR apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+