×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Rēzijai Kalniņai jauns dzejas uz mūzikas projekts “Brīdis pēc vakariņām”

Aināra Rubiķa fotoAināra Rubiķa foto

Rēzija Kalniņa kopā ar Kasparu Zemīti, Kārli Lāci un Laimu Jansoni gatavo jaunu dzejas un mūzikas projektu “Brīdis pēc vakariņām”, portālam LA.lv pastāstīja producents Sandis Mohovikovs.

Rēzija Kalniņa: “Domāju, ikvienam, kurš lasa dzeju ir bijuši brīži, kad šķiet – dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas. Mēs gribam dalīties ar tiem dzejoļiem, kas ir uzrunājuši mūsu sirdis. “Brīdis pēc vakariņām” – tas iesākās pie manis mājās, kad pēc vakariņām mēs ar draugiem paņēmām no grāmatplaukta dzejas grāmatas un lasījām viens otram, daloties savā dzīves izjūtā, kas atspoguļojas dzejā. Mēs jūs aicinām klausīties dzeju un ļaut sirdij piedalīties cilvēku intīmākajā sirds sarunā – dzejā, kas ir viskoncentrētākā dzīves esence vārdu formā. Dialogā starp divām intimitātes formām – mūziku un dzeju.”

Rēzija Kalniņa kopa ar ģitāristu Kasparu Zemīti uzstāsies 25. februārī plkst. 19 Liepājas OC Rožu zālē, 26. februārī plkst. 19 – Latgales Vēstniecībā GORS, 27. februārī plkst. 19 – Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, bet 28. februārī plkst. 19 – Jelgavas Kultūras namā.

Kopā ar komponistu Kārli Lāci Rēzija Kalniņa būs sastopama 24. martā plkst. 19 Ventspils Kultūras centrā, 25. martā plkst. 19 Madonas Kultūras namā, 26. martā plkst. 19 Lielvārdes Kultūras namā, 27. martā plkst. 19 – Rīgā, Spīķeru koncertzālē .

Koklētaja Laima Jansone kopā ar Rēziju Kalniņu muzicēs 26. aprīlī plkst. 18 Valkas Kultūras namā, 27. aprīlī plkst. 19 Mūzikas namā “Daile”, 28. aprīlī plkst. 19 Daugavpils teātrī, 29. aprīlī plkst. 19 Ādažu Kultūras centrā.

Biļešu cena – 7-12 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+