Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
30. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgā darbu sāk Biķernieku distanču slēpošanas trase (Karte)

Foto-LETAFoto-LETA

No piektdienas, 30.janvāra, Biķerniekos atvērta distanču slēpošanas trase. Kopējais lielā slēpošanas apļa garums ir 4,7 km, bet īsākā apļa – 2,2 km; visa trase ir apgaismota. Šobrīd sniegs ir tik daudz, ka patlaban trase ir sagatavota slidsolim, bet klasiskā soļa mīļotājiem vēl nedaudz jāpagaida, informē trases veidotāji.

Šogad ir mainīta ieejas vieta Biķernieku trasē: automašīnas lūgums atstāt pie Biķernieku trases biroja ēkas S.Eizenšteina ielā 2, savukārt Burusporta slēpju nomas punkts ir pie trases starta – finiša līnijas.

Slēpju nomas darba laiki:
pirmdien – piektdien: pulksten 12:00-20:00 (inventāru izsniedz līdz pulksten 19:00)
sestdien: pulksten 9:00-20:00 (inventāru izsniedz līdz pulksten 19:00)
svētdien: pulksten 9:00-19:00 (inventāru izsniedz līdz pulksten 18:00)

bikernieku_sleposana_shema

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+