Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Trešdiena, 7. decembris, 2016
12. augusts, 2016
Drukāt

Rīgā ierīkoti divi jauni rotaļu laukumi

rotalu_laukums

Ilustratīvs foto

Šajā vasaras Rīgā ierīkoti divi jauni rotaļu laukumi – Ķīpsalā un Čiekurkalnā, informē Rīgas dome.

Ķīpsalas pludmalē uzstādīts multifunkcionāls rotaļu kuģis ar dažādiem kāpelēšanas elementiem, tiltiņiem, spēlēm, trubām un slidkalniņiem. Rotaļu laukums paredzēts visu vecumu bērniem. Laukumā uzstādītas arī šūpoles un dažādi balansēšanas elementi. Fantāzijas pasauli mazajiem kuģotājiem paspilgtina atrakcijas novietojums Daugavas krastā ar skatu uz pasažieru ostu un tur redzamajiem kruīza kuģiem.

Savukārt rotaļu laukumā starp Čiekurkalna 4. un 5. šķērslīniju ierīkots spēļu namiņš, batuts, pakāpienu trase, līdzsvara tilts, šūpoles, rotaļu bumbas un citi spēļu elementi, kā arī vingrošanas zona ar riņķiem spēka un koordinācijas treniņiem, līdztekām un citiem sporta elementiem. Zem laukuma ieklāts gumijas segums dažādās krāsās. Līdz rotaļu laukumam no ielas puses ieklāts jauns, krāsains bruģa segums.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+