Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. augusts, 2016
Drukāt

Rīgā ierīkoti divi jauni rotaļu laukumi

rotalu_laukums

Ilustratīvs foto

Šajā vasaras Rīgā ierīkoti divi jauni rotaļu laukumi – Ķīpsalā un Čiekurkalnā, informē Rīgas dome.

Ķīpsalas pludmalē uzstādīts multifunkcionāls rotaļu kuģis ar dažādiem kāpelēšanas elementiem, tiltiņiem, spēlēm, trubām un slidkalniņiem. Rotaļu laukums paredzēts visu vecumu bērniem. Laukumā uzstādītas arī šūpoles un dažādi balansēšanas elementi. Fantāzijas pasauli mazajiem kuģotājiem paspilgtina atrakcijas novietojums Daugavas krastā ar skatu uz pasažieru ostu un tur redzamajiem kruīza kuģiem.

Savukārt rotaļu laukumā starp Čiekurkalna 4. un 5. šķērslīniju ierīkots spēļu namiņš, batuts, pakāpienu trase, līdzsvara tilts, šūpoles, rotaļu bumbas un citi spēļu elementi, kā arī vingrošanas zona ar riņķiem spēka un koordinācijas treniņiem, līdztekām un citiem sporta elementiem. Zem laukuma ieklāts gumijas segums dažādās krāsās. Līdz rotaļu laukumam no ielas puses ieklāts jauns, krāsains bruģa segums.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+