×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. septembris, 2012
Drukāt

Rīgā izglābj kanālā iekritušu zīdaini un viņa māti

Foto- LETAFoto- LETA

Rīgas pašvaldības policija (RPP) piektdien izglābusi sievieti un zīdaini bērnu ratiņos, kas bija iekrituši Rīgas kanālā, aģentūru BNS informēja RPP sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane.

Piektdien neilgi pēc pulksten 14 policisti, kas patrulēja pie Brīvības pieminekļa, Bastejkalna pusē sadzirdēja palīgā saucienus un devās virzienā, no kurienes skanēja sievietes balss. Nonākot tur, policijas darbinieki pamanīja, ka kanāla ūdenī atrodas sieviete un bērnu ratiņi.

Policijas darbinieki izglāba sievieti un bērnu, kurš atradās ratiņos, kas jau pilnībā bija piesmēlušies ar ūdeni. Arī zīdainītis bija sarijies ūdeni. Policijas darbinieki izglābtajiem sniedza pirmo palīdzību uz vietas un izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi, kas cietušos hospitalizēja.

Vēlāk noskaidrojās, ka 1989.gadā dzimusī sieviete, atrodoties kanālmalas nogāzē ar diviem maziem bērniem, uz mirkli novērsusi uzmanību no ratiņiem, jo acī bija vēja iepūsts gruzis. Tajā mirklī ratiņi ar mēnesi veco bērniņu pa nogāzi ieripojuši ūdenī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+