×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
21. jūlijs, 2017
Drukāt

Rīgā sāk būvēt jauno lielveikalu “Akropole”. Sola 1500 darbavietu (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā, Maskavas ielā 257, piektdien norisinājās daudzfunkcionālā tirdzniecības centra „Akropole” laika kapsulas svinīgā ceremonija.

Kopš brīža, kad 7. aprīlī “Akropole” un SIA “Merks” parakstīja līgumu par būvdarbu uzsākšanu pilnā apjomā, projekts attīstās.

“Plānojam piedāvāt vēl nebijušu pieredzi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem, kā arī nodrošināt vairāk nekā 1500 darbavietu. Mēs centīsimies piedāvāt mūsu viesiem draudzīgu vietu, kurā visi varētu vienkārši justies labi un kvalitatīvi pavadīt laiku ar ģimeni. Būtiski piebilst, ka mēs arī nenovēršamies no šīs vietas vēstures – slavenās Kuzņecova fabrikas mantojums tiks saglabāts un apvienots ar jauno vidi,” par projektu stāsta “Akropole Rīga” vadītāja Saule Zabulonīte (Saule Zabulionytė).

Investori ieguldīs 200 miljonus eiro un labiekārtos milzīgu pilsētas degradētu teritoriju, norādīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.

„Akropole” būs viens no lielākajiem un modernākajiem daudzfunkcionālajiem iepirkšanās un izklaides centriem Latvijā. Kopējā ēkas platība būs apmēram 98 000 m2, no kuriem apmēram 9000 m2 tiks atvēlēti augstas klases birojiem.

Apkārtnē tiks iestādīti vairāk nekā 700 jaunu skujkoku, lapu koku un krūmu, to skaitā vairāk nekā 400 dižstādu. Turklāt šis būs pirmais tirdzniecības centrs, kas celts saskaņā ar BREEAM – pasaules vadošo ilgtspējības vērtēšanas sistēmu.

„Akropolis Group” ir uzņēmumu grupa, kas pārvalda nekustamā īpašuma attīstītāju un tirdzniecības centru nomas un apsaimniekošanas uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā. Patlaban „Akropolis Group” pārvaldībā ir „Akropole” iepirkšanās un izklaides centri Viļņā, Klaipēdā un Šauļos. Uzņēmums ir būvējis un attīstījis arī tirdzniecības centru “Akropolis” Kauņā, kuru 2008. gadā iegādājās Vācijas fonds.

Uzņēmumam pieder arī SIA „Delano”, kas pārvalda „CanCan Pizza” restorānu ķēdi, “Delano” pašapkalpošanās restorānus, „Caif Café” kafejnīcas un „Apollo” boulinga centru ķēdi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Pareizs fuktieris! Vispirms lielveikals, pēc tam vedam iekšā patērētājus no Irākas, Sīrijas, Lībijas, kuriem Eiropa maksās par uzturēšanos Latvijā? 1 500 darbiniekiem diena vismaz 25 000 jāapkalpo, citādi Akropole aizies nopakaļus Prismai.
  …un nekādas ražošanas, tikai apkalpošana – īpaši, ja Eiropā pat atkritumus tiesības brīvi pārvietot!

 2. Nosaukumam tāda fatāla pieskaņa…. cerams nebūs kāda līdzīga Maxima nekropolei….

 3. Latvijā vajag īstu progresīvo ienākuma nodokli — kā rietumvalstīs, nevis tikai knibināšanos ap malām. Oligarhi paliek neaizskarami.

 4. Kas tur visu pirks?
  Zirgs!
  Bet zirgam nav naudas….

 5. Vēl viens iepirkšanās dižšķūnis.

Draugiem Facebook Twitter Google+