×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2012
Drukāt

Rīgas dome slidotavas noformējumam iztērē 10 tūkstošus latu

Vairāk nekā 10 tūkstošus latu Rīgas pašvaldība atvēlējusi publiskās slidotavas noformēšanai Uzvaras parkā, 29.janvārī ziņoja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Raidījums vēstīja, ka tiesības iekārtot slidotavu Uzvaras parkā uzņēmumam “Sportland” piešķirtas bez konkursa, slidotavas iekārtošanai piešķirts līdzfinansējums 14 tūkstoši latu, bet vēl 10 467 latu – slidotavas noformējumam. Uzņēmuma bizness ir slidu noma. Gaismas segmentu izgatavošana nomas punktiem maksājusi 3240 latu, bet vēl 2000 latu – gaismas segmentu izgatavošana slidotavas bortiem.

“Nekā personīga” lūdza slidotavas tāmi izvērtēt vairākiem ekspertiem, kas norādīja, ka tāme izskatās uzpūsta. “Man nāk [prātā] salīdzinājums – es varētu ieiet “Cenu klubā” un to visu nopirkt. Es iztērētu varbūt 1500 latus, ar transportu aizvedot to visu un plus darbs, protams,” lēsa “Baltijas Izklaides aģentūras” pārstāvis Andris Jēkabsons.

Arī Rūdis Pūķītis, kurš kopā ar kolēģiem “Staro Rīga” laikā pilsētas kanālā izveidoja gaismas instalāciju par 250 latiem, uzskata, ka pašvaldības nauda kārtējo reizi izsaimniekota.

“Sportland” apgalvo, ka tāmi sagatavojis Rīgas domes nozīmētais mākslinieks. Sākotnēji nekāda slidotavas noformēšana nav bijusi paredzēta, tomēr pēc pašvaldības Kultūras un sporta departamenta iniciatīvas nolemts iepirkt dārgās lampiņas. Uz jautājumu, kur lampiņas nopirktas, RD mākslinieks un tāmes sastādītājs Visvaldis Asaris norādīja, ka pircis “Cenu klubā”.  

Lēmumu par naudas piešķiršanu slidotavas noformējumam parakstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis. Komentārus par slidotavas noformējumu viņš “Nekā personīga” atteicās sniegt.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.6
Alūksne +10.5
Daugavpils +11.6
Saldus +12.0
Liepāja +13.5
Jelgava +13.2
Ventspils +14.6
Limbaži +12
Madona +10.9
Rēzekne +10.2
Draugiem Facebook Twitter Google+