×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
26. septembris, 2017
Drukāt

Rīgas ostā šogad pietauvojušies 88 kruīza kuģi (2)

Foto Dainis BušmanisFoto Dainis Bušmanis

Par spīti laika apstākļiem, kas vasarā īpaši nelutināja, Rīgas ostai sezona bijusi ražena – sezonas laikā kopumā tur pietauvojušies 88 kruīza kuģi.

Sezona vērtējama kā veiksmīga gan kuģu skaita dēļ, gan arī tāpēc, ka auguši gan kuģu izmēri, gan arī pasažieru skaits. Ar kruīza kuģiem uz Rīgu atbraukušo ceļotāju skaits salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir pieaudzis par vairāk nekā 30%. Pieskaitot “Tallink” līnijā Rīga – Stokholma pārvadāto cilvēku skaitu, šis pieaugums ir vēl lielāks.

Rīgas brīvostā šajā kruīzu sezonā augusi ne tikai pasažieru plūsma, bet fiksēti arī citi rekordi. Piemēram viens no kruīza kuģiem, kas ir 315 metrus garš un teju 40 metru plats, Rīgā aizvadītajā vasarā viesojies piecas reizes, katrā n otām atvedot teju 3000 pasažieru.

Rīgas Brīvostas pārvalde norāda, ka patlaban notiek aktīvs darbs, reklamējot Rīgu kā kruīzu galamērķi. Ņemot vērā, ka brīvdienu kruīzu tirgus aug strauji, ir cerības, ka nākamgad Rīga varētu uzņemt vēl vairāk kuģu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Labdien manas personas Rīga Latvija

  IESPĒJAMĪBA PAR KĀ IZNĪCAS IEGĀDĀT MĀJU, KAS NAV REĀLĀ UN VISPĀRĪGĀS ATLĪDZĪBAS UZŅĒMUMA, KAS SAISTĪTS AR ALBAKER aizdevumu firmu. Es esmu ļoti priecīgs šodienas un Dievs svētī JOSE LUIS AIZDEVUMU KOMPĀNIJA.
  ,
  Mans vārds ir Abdullah Es esmu no Rijādas pilsētas, un pēdējos 5 mēnešos esmu meklējis īstu aizdevuma uzņēmumu, lai nopirktu māju
  viss, kas man bija, bija ķekars, kas ļāva man uzticēties viņiem un beigās
  no dienas, viņi paņēma manu naudu, nedodot kaut ko par labu, visi
  mana cerība bija pazudusi, mani sajaukt un satraukt, es nekad negribēju kaut ko darīt ar aizdevumu uzņēmumiem internetā, tāpēc es devos aizņemties naudu no
  draugs, es teicu viņai visu, kas noticis, un viņa teica, ka viņa var man palīdzēt
  viņa zina aizdevuma sabiedrību, kas var man palīdzēt ar jebkādu aizdevuma summu
  man vajadzēja ar ļoti zemu 2% procentu likmi, ka viņa tikko ieguva a
  aizdevums no viņiem, viņa mani lika, kā pieteikties aizdevumam, es izdarīju
  tāpat kā viņa pastāstīja man, es pieteiku ar viņiem pa e-pastu: (albakerloanfirm@gmail.com) es nekad neticēju, bet es centos un uz manu
  Lielākais pārsteigums, ka es saņēmu aizdevumu 24 stundu laikā, es nevarēju ticēt,
  Es esmu laimīgs un bagāts vēlreiz, un es pateicos Dievam par šādu aizdevumu
  Šādi uzņēmumi joprojām pastāv pēc šīm izkrāpšanas vietām,
  lūdzu, es padomu visiem, kas tur, kam ir nepieciešams aizdevums iet uz
  (albakerloanfirm@gmail.com) viņi nekad neveiks jums, un
  Jūsu dzīve mainīsies, kad mani ir izdarījuši. Ātri sazināties (albakerloanfirm@gmail.com) šodien un saņemt no viņiem aizdevumu, Dievs svētī Albārka aizdevuma sabiedrību par viņu patieso aizdevuma piedāvājumu.
   Pārliecinieties, vai jūs sazināties ar Albaker aizdevuma sabiedrību par savu aizdevumu, jo es saņēmu savu aizdevumu veiksmīgi no šī uzņēmuma bez stresa.

Draugiem Facebook Twitter Google+