Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
10. marts, 2015
Drukāt

Rīgas Pašvaldības policija drīkstēs kontrolēt auto pārvietošanās noteikumu ievērošanu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome šodien apstiprināja grozījumus Rīgas domes lēmumā par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas kontroli pilsētā.

Grozījumi paredz pilnvarot Rīgas Pašvaldības policiju (RPP) kontrolēt ne vien transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas, bet arī pārvietošanās noteikumu ievērošanu pilsētā.

Tāpat grozījumi paredz, ka RPP būs pilnvarota kontrolēt transportlīdzekļu pārvietošanās, apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes krasta kāpu aizsargjoslā, pludmalē vai īpaši aizsargājamā dabas teritorijā.

Grozījumus veic saistībā ar RPP Ceļu policijas pārvaldes likvidāciju no šā gada. Tas nozīmē, ka ar šo gadu RPP struktūrvienībā iekļautās Ceļu policijas pārvaldes pamatfunkciju izpilde ietverta teritoriālo pārvalžu struktūrvienību pamatuzdevumos.

Automašīnu apstāšanās, stāvēšanas ierobežojumu un citu Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanas kontrole, transportlīdzekļu pārvietošanās kāpu aizsargjoslā, pludmalē vai īpaši aizsargājamā dabas teritorijā, kā arī transportlīdzekļu atzīšana par ilgstoši atstātiem uz ceļa un to piespiedu pārvietošana turpmāk tiks veikta konkrētu pārvalžu teritorijas robežās. To veiks konkrētā teritoriālo pārvalžu sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļā strādājošie darbinieki.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+