Dabā
Zaļā dzīvošana

Rīgas tirgos kļavu sulas – pirmrindnieces, bērzu sulas gaidāmas aprīlī0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

Rīgas tirgos joprojām ir pieejamas kļavu sulas, savukārt bērzu sulas vēl nav parādījušās, aģentūrai LETA uzzināja tirgos.

Aģentūra LETA novēroja, ka vismaz trīs vietās centrāltirgū joprojām tirgo kļavu sulas, kuru cena ir 1,50 litrā. Pieejamas arī kļavu sulas lielākā iepakojumā par trīs eiro. Bērzu sulas pagaidām tirdzniecībā nav pieejamas.

Tāpat pirms Lieldienām centrāltirgū ir pieejami pūpoli, kuru cena atkarībā no buntītes lieluma un garuma svārstās no 50 centiem līdz pat trim eiro.

Saistītie raksti

Vidzemes tirgū aģentūrai LETA apstiprināja, ka tirgū joprojām ir pieejamas kļavu sulas, taču to cenu tirgus administrācijā nevarēja nosaukt. Savukārt bērzu sulas Vidzemes tirgū vēl neesot parādījušās.

LETA jau vēstīja, ka Vidzemes tirgū pirmās kļavu sulas sulas šogad parādījās nedēļā no 12.-18.martam.

Smiltenes novada uzņēmuma “Kainaiži” (zīmols “Birzī”) īpašnieks Ervins Labanovskis aģentūrai LETA apstiprināja, ka kļavu sulas tecēšanas laiks šogad sākās marta otrās nedēļas beigās, taču marta vidū kļavas bija īslaicīgi pārtraukušas dot sulu, jo uznāca sals. Savukārt bērzu sulas laika apstākļu dēļ varētu ienākties tikai aprīlī.

LA.lv