Mobilā versija
+4.2°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgu atstāj viens no trimarāniem – “Latitude Yachts” būvētā ekskluzīvā jahta

Rīgas ostu atstāj viens no trimarāniemRīgas ostu atstāj viens no trimarāniem

Foto - Rīgas Brīvostas pārvalde

Rīgas ostu atstājusi viena no divām uzņēmumā “Latitude Yachts” būvētajām ekskluzīvajām jahtām – trimarāniem, portālam “la.lv” apstiprina Rīgas brīvostas pārvaldes Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne.

Uzņēmuma peldlīdzekļi top Rīgas brīvostas teritorijā Sarkandaugavā, kur atrodas galvenās ražošanas telpas. Piecdesmit trīs metrus garās jahtas ir garākās šāda veida jahtas pasaulē un to ražošanā ir izmantoti vairāki inovatīvi risinājumi. “Latitude Yachts“ ostas teritorijā pastāvīgi nodarbina ap 200, bet periodiski līdz pat 500 darbiniekiem.

“Latvijas Avīze” jau iepriekš rakstīja, ka 10.maijā ūdenī tika nolaisti divi trimarāni – dvīņi. Tie tapuši divu gadu un piecu mēnešu ilgā uzņēmuma “Latitude Yachts” darbā un ir pašlaik lielākās šāda tipa motorjahtas pasaulē.

Katra trimarāna garums – 53,32 metri, platums – 17,44 metri. Katrs kuģis aprīkots ar diviem dzinējiem, kuru kopējā jauda ir 5000 ZS, un var sasniegt ātrumu lielāku par 28 mezgliem.

Trimarāni uzbūvēti Tuvo Austrumu tirgum.

“Latitude Yachts” būvē kuģus kopš 2006.gada.
.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+