Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgu atstāj viens no trimarāniem – “Latitude Yachts” būvētā ekskluzīvā jahta

Rīgas ostu atstāj viens no trimarāniemRīgas ostu atstāj viens no trimarāniem

Foto - Rīgas Brīvostas pārvalde

Rīgas ostu atstājusi viena no divām uzņēmumā “Latitude Yachts” būvētajām ekskluzīvajām jahtām – trimarāniem, portālam “la.lv” apstiprina Rīgas brīvostas pārvaldes Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne.

Uzņēmuma peldlīdzekļi top Rīgas brīvostas teritorijā Sarkandaugavā, kur atrodas galvenās ražošanas telpas. Piecdesmit trīs metrus garās jahtas ir garākās šāda veida jahtas pasaulē un to ražošanā ir izmantoti vairāki inovatīvi risinājumi. “Latitude Yachts“ ostas teritorijā pastāvīgi nodarbina ap 200, bet periodiski līdz pat 500 darbiniekiem.

“Latvijas Avīze” jau iepriekš rakstīja, ka 10.maijā ūdenī tika nolaisti divi trimarāni – dvīņi. Tie tapuši divu gadu un piecu mēnešu ilgā uzņēmuma “Latitude Yachts” darbā un ir pašlaik lielākās šāda tipa motorjahtas pasaulē.

Katra trimarāna garums – 53,32 metri, platums – 17,44 metri. Katrs kuģis aprīkots ar diviem dzinējiem, kuru kopējā jauda ir 5000 ZS, un var sasniegt ātrumu lielāku par 28 mezgliem.

Trimarāni uzbūvēti Tuvo Austrumu tirgum.

“Latitude Yachts” būvē kuģus kopš 2006.gada.
.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+