Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
12. aprīlis, 2014
Drukāt

“Rimi” pārtraukta mizotu kartupeļu tirdzniecība (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Kartupeļi, kas ilgstoši glabājas noliktavās, pamazām zaudē savas kvalitātes iezīmes, tāpēc “Rimi” veikalos pagaidām kartupeļu tirgošana mizotā veidā ir pārtraukta, pastāstīja SIA “Rimi Latvia” pārstāve Laura Podskočija.

Nesen sociālā portālā “Twitter” kāds “Rimi” veikala klients pauda savu sašutumu par to, ka “Rimi” veikalos vairs nav nopērkami mizotie kartupeļi. Uz to “Rimi” sociālajā vietnē atbildēja, ka zemā pieprasījuma dēļ piegādātājs pārtrauca ražošanu līdz jaunajai vietējo kartupeļu ražai.

Mizotos kartupeļus “Rimi” piegādā firma “Mūsmāju dārzeņi”.

Tuvojoties pavasarim, kartupeļi, kas ilgstoši glabājas noliktavās, pamazām zaudē savas augstvērtīgās kvalitātes iezīmes, līdz ar to tirgošana mizotā veidā vairs nav tik vērtīga, norādīja “Rimi” pārstāve.

Sākoties jaunajai kartupeļu ražai, pircējus iepriecināsim ar jaunumiem šajā kategorijā, atklāja Podskočija, piebilstot, ka kopumā pircēji mizotos kartupeļus ir iecienījuši, jo tie ir ātri pagatavojami un ietaupa laiku maltītes sagatavošanai.

Šobrīd saviem pircējiem piedāvājam “Rimi” privātās preču zīmes kartupeļu šķirnes mazgātos kartupeļus, kas īpaši piemēroti gatavošanai ar mizu, kā arī tvaicētus kartupeļus ar ķiploku vai sviesta garšu, piebilda Podskočija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu,tak cilvéku slinkumam nav robezhu…

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+