Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2014
Drukāt

“Rimi” pārtraukta mizotu kartupeļu tirdzniecība (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Kartupeļi, kas ilgstoši glabājas noliktavās, pamazām zaudē savas kvalitātes iezīmes, tāpēc “Rimi” veikalos pagaidām kartupeļu tirgošana mizotā veidā ir pārtraukta, pastāstīja SIA “Rimi Latvia” pārstāve Laura Podskočija.

Nesen sociālā portālā “Twitter” kāds “Rimi” veikala klients pauda savu sašutumu par to, ka “Rimi” veikalos vairs nav nopērkami mizotie kartupeļi. Uz to “Rimi” sociālajā vietnē atbildēja, ka zemā pieprasījuma dēļ piegādātājs pārtrauca ražošanu līdz jaunajai vietējo kartupeļu ražai.

Mizotos kartupeļus “Rimi” piegādā firma “Mūsmāju dārzeņi”.

Tuvojoties pavasarim, kartupeļi, kas ilgstoši glabājas noliktavās, pamazām zaudē savas augstvērtīgās kvalitātes iezīmes, līdz ar to tirgošana mizotā veidā vairs nav tik vērtīga, norādīja “Rimi” pārstāve.

Sākoties jaunajai kartupeļu ražai, pircējus iepriecināsim ar jaunumiem šajā kategorijā, atklāja Podskočija, piebilstot, ka kopumā pircēji mizotos kartupeļus ir iecienījuši, jo tie ir ātri pagatavojami un ietaupa laiku maltītes sagatavošanai.

Šobrīd saviem pircējiem piedāvājam “Rimi” privātās preču zīmes kartupeļu šķirnes mazgātos kartupeļus, kas īpaši piemēroti gatavošanai ar mizu, kā arī tvaicētus kartupeļus ar ķiploku vai sviesta garšu, piebilda Podskočija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu,tak cilvéku slinkumam nav robezhu…

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (6)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+