Horoskopi un mistika
Horoskopi

Rīts gudrāks par vakaru! Horoskops 4. augustam0

Dienas noskaņa

Šodien zvaigznes iesaka nemainīt iesākto kursu, ja tas izrādījies veiksmīgs. Jebkuras lielas pārmaiņas, ja tās vajadzīgas, pats atnesīs 11. augustā gaidāmais Saules aptumsums. Pagaidām mierīgi darbojies savā lauciņā, prātīgi sadalot spēkus starp darbu un atpūtu.

Auns

Svarīgiem darbiem labāk veltīt rīta cēlienu. Pirmkārt, tas attiecas uz jebkuriem ar saziņu, mācībām vai informācijas analīzi saistītiem pasākumiem. Nevajadzētu atlikt īsus braucienus: jo tuvāk vakaram, jo lielāks risks velti iztērēt laiku. Ja nav nekā steidzama, šo dienu velti mierīgai atpūtai, savām vēlmēm un mazām kaprīzēm. Praktiskas lietas labāk atliec uz darbdienām.

Vērsis

Vēršiem šodien vajadzētu iecietīgi raudzīties pašiem uz savām emocijām. Nav jēgas tērēt spēkus: jebkurš lielāks pasākums vedīs strupceļā. Starp citu, arī citu rosinātas iniciatīvas nebūs nekādas auglīgās, tāpēc nevajadzētu paļauties uz solījumiem. Labākā izvēle – neveidot sarežģītas stratēģijas, bet pēc iespējas gūt labumu no katra mirkļa.

Dvīņi

Šodien Dvīņi noskaņoti ļoti pozitīvi, progresīvi itin visā, bet dienas laikā entuziasms pakāpeniski mazināsies. Diena nav piemērota straujai plānu maiņai un jaunu uzdevumu sākšanai, labāk ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Dvīņiem šodien svarīga komunikācija ar līdzi domājošajiem vai piedalīšanās kādā kopīgā pasākumā. Braucieni, saskarsme, saziņa internetā, viss, kas saistīts ar komunikāciju, vislabāk izdosies rīta pusē.

Vēzis

Vēžiem šodien vēlama neitrāla novērotāja pozīcija. Dienas bīstamība – bailes no visa jaunā un ieciklēšanās uz nepatikšanām. Zvaigznes atgādina, ka šodien tu nebūsi pārāk objektīvs savos spriedumos, tāpēc secinājumus jebkurā strīdīgā jautājumā labāk atlikt līdz svētdienai vai, vēl labāk, līdz pirmdienai. Senais likums “Rīts gudrāks par vakaru” šajā gadījumā ir labāka izvēle nekā impulsīva rīcība, kurai var būt sliktas sekas. Ļoti iespējams, tu pārāk sabiezini krāsas!

Lauva

Lauvām šodien nekur nav jāsteidzas, nav arī iemesla kaut ko kardināli mainīt. Tikai pašās dienas beigās var atgadīties kaut kas tāds, kas liks mainīt darbības virzienu. Dienas lielāko daļu vari veltīt nodarbēm, kas tevi aizrauj jau ilgāku laiku. Bez iemesla nevajadzētu pārtraukt sarunas vai ceļojumu. Tāpat zvaigznes iesaka turpināt pētīt interesējošu informāciju: tieši tā būs labākais atspēriena punkts, kad liktenis sagādās kārtējo pārsteigumu.

Jaunava

Jaunavām gaidāma vēl viena diena, kuru varēsi veltīt saviem vaļaspriekiem. Tomēr kādi ārēji apstākļi var sagādāt pēkšņu spriedzīti. Ja tā notiek, neļaujies impulsīvai rīcībai: šodien izdarītie secinājumi var izrādīties maldīgi, pūliņiem nebūs vēlamā rezultāta. Sākoties jaunai dienai, situācija mainīsies, mierīgi varēsi atrisināt to, kas sestdien šķita milzu problēma.

Svari

Šodien zvaigznes iesaka Svariem vērot apstākļus un citu cilvēku izturēšanos. Ja tev apkārt būs draudzīgi cilvēki un situācija neizskatīsies draudīga, vari pilnībā tai uzticēties, bet iniciatīvu deleģēt partneriem vai draugiem. Ja jūti psiholoģisku diskomfortu, nav vērts pārbaudīt savu (un apkārtējo) nervu sistēmas izturību, labāk doties projām no vietas, kur nejūties ērti.

Skorpions

Šodien Skorpiona uzmanību piesaistīs detaļas, kas varētu pilnībā noēnot “lielo bildi”. Ir iespēja nodemonstrēt meistarību mazās lietās, īpaši saistībā ar tehniku, elektroniku, medicīnu vai dzīvniekiem. Grūtā brīdī talkā nāks noderīgi sakari, prasmes un iemaņas. Zvaigznes arī Skorpionam iesaka šodien atturēties no jaunu lietu uzsākšanas.

Strēlnieks

Strēlniekiem šodien būs lieliska iespēja remdēt zinātkāri un vēlmi pēc saskarsmes, bet tie drīzāk būs sīkumi, nevis nopietni pasākumi. Informācijas apmaiņai piemērotākā ir rīta puse, tieši rīts nesīs jaunumus un jaunas idejas. Ja plāno tikšanās, kas saistītas ar informācijas iegūšanu, labāk to darīt dienas pirmajā pusē. Dienas beigas vari apdomāt savu plānu praktisko risinājumu.

Mežāzis

Mežāžus šodien var pārņemt kārdinājums pāriet no vārdiem pie darbiem, jo īpaši vakara pusē. Zvaigznes brīdina: šodien ar jebkādiem eksperimentiem saistīts risks daudzkārt pārsniedz derīgo efektu, tāpēc vajadzētu atturēties no liekas rosības. Ja apstākļi tomēr liek rīkoties, jāseko saviem principiem, jebkuru darbu sākot ar rūpīgu situācijas un savu iespēju analīzi. Nav izslēgts, ka jau plānošanas procesā tu nomierināsies un viss nostāsies savā vietā.

Zivis

Saistītie raksti

Ūdensvīram līdz pat vakaram izdosies saglabāt mierīgu prātu, bet dienas beigās trauslais līdzsvars var atkal tikt sašūpots. Nav izslēgts, ka tevi satrauks notikumi mājās vai tu pats tos izprovocēsi. Svarīgākos pasākumus vēlams ieplānot uz dienas pirmo pusi, jo vakarā būs nemierīgs prāts, lai kāds būtu tā iemesls.

Zivis

Šodien Zivīm zvaigznes neiesaka censties kaut ko panākt par katru cenu. Pietiks, ja paveiksi minimālo programmu, bet pēc tam veltīsi laiku atpūtai. Nevajadzētu pakļauties pēkšņiem impulsiem, ja vien tie neattiecas uz izklaidi, nevainīgiem eksperimentiem un jokiem. Tāpat nav labākais laiks piesātinātas nedēļas nogales plānošanai, citādi jau vakara pusē gribēsi tos mainīt.

LA.lv