×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. decembris, 2013
Drukāt

Romantiska drāma “Nakts vēl nav galā” Intara Rešitina režijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

9.janvārī Dailes teātra Kamerzālē ar romantisku drāmu “Nakts vēl nav galā”, kas veidota pēc Meisijas Tadjedinas filmas “Pagājusī nakts” motīviem, režijā debitēs Intars Rešetins.

Izrāde top radošo meklējumu cikla “Brīva skatuve” ietvaros sadarbībā ar Teātra attīstības apvienību “Daile”, izrāžu izveidē piesaistot aktierus un režisorus no citiem Latvijas teātriem un ārvalstīm. Šajā jauniestudējumā piedalīsies Jānis Vimba un Romāns Bargais.

Kad no rīta pamosties, pat nenojaut, kurp tevi aizvedīs diena. Paiet simtiem dienu, kad nekas nenotiek. Un tad pēkšņi! Ir tik viegli apmaldīties savos iekšējos emocionālos līkločos, labirintos un strupceļos. Kā rodas iekāre? Kas mūs noved pie vēlmes krāpt? Vai meli var būt nevainīgi? Kad ikdienas dzīves rutīna pārmāc jūtas, pietiek tikai ar mazu dzirksteli, lai… Un aizliegtais auglis ir tik kārdinošs. Viss mainās. Tikai jūtas ne. Bet nakts vēl nav galā… Un cilvēka emocionālā pasaule ir tik trausla.

Izrādē “Nakts vēl nav galā” lomas atveidos Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Džoanna), Gints Grāvelis (Maikls), Inita Dzelme (Laura), Mārtiņš Počs vai Jānis Vimba (Alekss / Endijs), Dārta Daneviča (Sandra / sekretāre), Āris Rozentāls (Trūmens) un Mārtiņš Počs vai Romāns Bargais (Endijs).

Intars Rešetins, kurš veidojis arī izrādes kostīmus, radošajā komandā strādā kopā ar scenogrāfu Kristianu Brekti, video mākslinieci Lauru Rožkalni-Ozolu, gaismu mākslinieci Martu Lauri un skaņu režisoru Uldi Grasu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+